قیمت Xperia 5 II و تاریخ عرضه آن در سراسر دنیا اعلام شد

Xperia 5 II
Xperia 5 II

روز گذشته شرکت سونی از گوشی هوشمند پرچمدار جدید خود رونمایی کرد. اما امکان تهیه کردن آن هنوز وجود ندارد زیرا موج اول پیش فروش این گوشی جذاب قرار است اواخر ماه جاری میلادی آغاز شود. اکنون قیمت Xperia 5 II و تاریخ عرضه آن در سراسر دنیا مشخص شده.

علیرغم این که پیش فروش Sony Xperia 5 II قرار است تا پایان ماه جاری میلادی آغاز شود، اما کسانی که آن را پیش خرید کنند تا تاریخ ۲۰ اکتبر برابر با ۲۹ مهر یعنی حدود یک ماه دیگر به آن دسترسی پیدا نخواهند کرد. نکته قابل توجهی که درمورد قیمت Sony Xperia 5 II و تاریخ عرضه آن باید در نظر داشته باشید، این است که تاریخ در دسترس قرار گرفتن این گوشی در کشورهای مختلف کمی با یکدیگر متفاوت است. به همین علت، یک جدول برای شما طراحی کرده‌ایم تا به تمام جزئیات درمورد قیمت و تاریخ عرضه گوشی پرچمدار پیش روی شرکت سونی دسترسی داشته باشید. بنابراین، برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه درمورد گوشی پرچمدار پیش روی شرکت سونی، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

نکته قابل توجهی که درمورد جدول قیمت و تاریخ عرضه گوشی هوشمند Sony Xperia 5 II باید در نظر داشته باشید، این است که درمورد تاریخ عرضه این گوشی در برخی از نقاط دنیا، بازه زمانی مبهم و نامشخصِ “پاییز” ذکر شده است اما بقیه‌ی آن‌ها دقیق‌تر هستند. در ادامه توجه شما را به این جدولِ خلاصه و مفید، جلب می‌کنم.

Sony Xperia 5 II
کشور قیمت تاریخ عرضه
استرالیا ۹۰۰ یورو نامشخص
بلغارستان ۱۶۵۰ لِو پاییز
جمهوری چک ۲۵ هزار کرون چک پاییز
دانمارک ۶ هزار و ۵۰۰ کرون دانمارک ۲۰ اکتبر (قابل پیش خرید از تاریخ ۲۹ سپتامبر)
فنلاند ۹۰۰ یورو ۲۰ اکتبر
ایرلند ۹۰۰ یورو پاییز
ایتالیا نامشخص نامشخص (قابل پیش خرید از ماه اکتبر)
هلند ۹۰۰ یورو ماه اکتبر
نروژ ۹ هزار کرون نروژ ۲۰ اکتبر
اسپانیا ۹۰۰ یورو پاییز
سوئد ۹ هزار کرون سوئد ۲۰ اکتبر
انگلیس ۸۰۰ پوند استرلینگ پاییز
ایالات محده آمریکا ۹۵۰ دلار آمریکا ۴ دستامبر (قابل پیش خرید از تاریخ ۲۹ سپتامبر)
عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.