نمونه عکس‌های دوربین Honor 30 Pro منتشر شد

گوشی هوشمند پرچمدار Honor ۳۰ Pro در چند قدمی ما قرار دارد و ما هم تقریبا تمام آن چیزی که درمورد این گوشی نیاز داریم بدانیم را می‌دانیم. به تنها چیزی که نیاز داشتیم، نمونه عکس‌های دوربین این گوشی بود که اکنون به آن‌ها نیز دسترسی پیدا کرده‌ایم.

آخرین اطلاعات و جزئیات محرمانه‌ای که درمورد گوشی پرچمدار بعدی شرکت Honor در اختیار گرفته‌ایم، دو نمونه عکس از دوربین‌های اصلی این گوشی می‌باشد که عکس‌هایی از ماه‌ هستند که به وسیله این گوشی گرفته شده‌اند. با توجه به شفافیت و وضوح شگفت انگیزی که ماه در این تصاویر دارد، احتمالا می‌توان حدس زد که یک حالت عکاسی از ماه در دوربین اصلی این گوشی وجود خواهد داشت که به ما اجازه خواهد داد چنین عکس‌های شگفت انگیزی از ماه بگیریم. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این موضوع نیز با آرادمگ همراه باشید.

این تصاویر توسط یکی از کاربران در شبکه اجتماعی چینی Weibo با سایر کاربران به اشتراک گذاشته شده‌اند اما با این وجود، به طور مشخص اعلام نشده است که این عکس‌ها در چه حالتی از دوربین گرفته‌ شده‌اند. بنابراین، اکنون با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانیم فرض کنیم که گوشی هوشمند پیش روی Honor 30 Pro دارای یک حالت Moon Mode در رابط کاربری اپ دوربین خود باشد که برای گرفتن چنین عکس‌های خیره کننده و شگفت انگیزی به کار برده می‌شود. اگر به خاطر داشته باشید، هواوی برای اولین بار در گوشی هوشمند Huawei P30 Pro از این حالت استفاده کرده بود و برای اولین بار از این حالت رونمایی کرده بود. این توضیح را باید اضافه کنم که عکس بالا توسط دوربین اصلی این گوشی گرفته شده است. در حالی که عکس پایین نیز احتمالا توسط دوربین پریسکوپی تله فوتوی این گوشی گرفته شده است. در هر حال، هر دوی آن‌ها واقعا شگفت انگیز و دیدنی هستند و در این موضوع هیچ شکی نیست.

این روزها که ما هر چه بیشتر در حال نزدیک شدن به تاریخ عرضه و رونمایی از این گوشی‌ها هستیم، شایعات و حرف و حدیث‌های بیشتری درمورد این لاین آپ به گوش می‌رسد. یکی از آخرین حرف و حدیث‌هایی که درمورد گوشی هوشمند Honor 30 Pro در طی این چند وقت اخیر به انتشار رسیده است، ادعا می‌کنند که دوربین اصلی این گوشی که نمونه عکس‌های آن را در این مطلب مشاهده می‌کنیم، از گوشی هوشمند Huawei P40 Pro قرض گرفته شده است. این موضوع به این معنی است که دوربین اصلی Honor 30 Pro یک سنسور ۵۰ مگاپیکسلی Sony IMX700 می‌باشد. با این وجود، هنوز اطلاعات و جزئیات خاصی درمورد مشخصات دوربین تله فوتوی این گوشی در اختیار ما قرار داده نشده است اما با توجه به شواهد و مدارکی که ما در اختیار داریم، خوشبختانه ظاهرا مدت زمان زیاد دیگری نباید منتظر روشن شدن این موضوع بمانیم.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.