مدل جدید ایربادهای Honor معرفی شدند

برند Honor که به شرکت چینی بزرگ Huawei تعلق دارد نیز امروز با معرفی کردن مدل جدید ایربادهای خود به اسم Magic رسما وارد بازار هدفون‌های بی سیم رده بالا شد. با این حال، نباید آن‌ها را با نسخه‌ی Honor ایربادهای Freebud از شرکت Huawei اشتباه گرفت چرا که کاملا با هم متفاوت هستند و ما این بار با یک محصولا کاملا جدید رو به رو هستیم. در ادامه با معرفی این هدست‌ بی سیم با آرادمگ همراه باشید.

ایربادهای Magic دارای یک درایو ۱۰ میلی متری هستند که با Bluetooth 5 کار می‌کنند و از A2DP 1.3, HFP 1.6 و همینطور AVRCP 1.5 نیز پشتیبانی می‌کنند. همچنین در هر یک از آن‌ها یک باتری ۳۷ میلی آمپر ساعتی به کار برده شده است و فقط ۵.۴ گرم وزن دارند اما شارژر آن‌ها ۵۱ گرم وزن دارد که دارای یک باتری ۴۱۰ میلی آمپری است.

به گزارش سازنده‌های این ایربادها در شرکت Honor، این مقدار از باتری که در هر یک از آن‌ها به کار رفته، برای گوش دادن به موسیقی به مدت ۳ ساعت و نیم، بدون وقفه کاملا مناسب است اما کیس شارژر آن‌ها می‌تواند حتی تا ۱۳ ساعت نیز پخش موسیقی را برای شما فراهم کند. اکنون که صحبت از کیس شارژر آن‌ها شد، باید به این نکته نیز اشاره داشته باشم که حدود ۱ ساعت و نیم برای کامل کردن شارژ آن نیاز به زمان دارید که از طریق یک سوکت USB-C می‌توانید این کار را انجام دهید.

هر یک از این ایربادها دارای ۳ میکروفون است که تعداد آن‌ها را در مجموع به شش عدد می‌رساند. این شش میکروفون قابلیت از بین بردن نویز محیط در هنگام مکالمه دارند که به این معنی است که زمان مکالمه‌، صدای شما را فیلتر می‌کنند تا شنونده فقط صدای شما را بشنود و صدای محیط کاملا فیلتر شود. با این حال، زمانی که در حال گوش دادن به موسیقی هستید، کنسل کننده‌ی فعال نویز محیط در ایربادهای Honor وجود ندارد.

البته، مدل جدید ایربادهای Honor به اسم Magic یک سری قابلیت‌های هوشمند دیگر نیز دارند که از این دست می‌توان به هماهنگ شدن و اتصال سریع و بی وقفه به دستگاه‌هایی که از رابط کاربری EMUI ۱۰ استفاده می‌کنند، اشاره کرد. زمانی که آن‌ها را از گوش خود خارج می‌کنید، به طور خودکار می‌توانند مدیای در حال پخش را متوقف کنند و یا زمانی که آن‌ها را در گوش خود قرار می‌دهید، پلی کنند اما این ویژگی نیز تنها زمانی پشتیبانی می‌شود که شما به یک دستگاه EMUI 10 متصل شده باشید. با این وجود، کنترل‌های لمسی ایربادهای Honor برای پخش، توقف، جلو بردن قطعه و یا برگشتن به قطعه قبلی با تمام گوشی‌های هوشمند سازگاری دارد و همه‌ی آن‌ها را پشتیبانی می‌کند.

مدل جدید ایربادهای Honor به اسم Magic در رنگ‌های Pearl White و همینطور Robin Egg Blue در اختیار مردم قرار خواهند گرفت و از ماه آوریل سال جاری میلادی با قیمت ۱۲۹ یورو در سراسر دنیا به فروش خواهند رسید. به طور کلی، این هدست‌های بی سیم بیشتر برای آن دسته از کسانی مناسب هستند که دستگاه EMUI 10 داشته باشند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.