آشکار شدن تصویر نسل بعدی هدست HP

HP

آشکار شدن تصویر نسل بعدی هدست HP

شرکت HP نخستین بار در سال ۲۰۱۷ اولین هدست خود را با پلتفرم واقعیت ترکیبی معرفی کرد. این هدست از صفحه نمایشی با رزولوشن ۱۴۴۰*۱۴۴۰پیکسلی ،نرخ تجدید ۹۰ هرتزی و ارگونومی بالا بهره می برد.

سال گذشته نیز شاهد معرفی یک هدست جدید دیگر با نام Mix Realality Headset Pro توسط HP بودیم. این هدست در نرخ تجدیدنظر و رزولوشن صفحه نمایش تفاوتی با مدل ۲۰۱۷ نداشت.

اما در این مدل بالش های داخل هدست قابلیت تعویض داشتند تا افراد ارگونومی بهتری احساس کند و راحت باشد. هدف HP از معرفی Mix Realality Headset Pro یک هدست با همان مشخصات اصلی بود اما راحتی بیشتری به کاربر ارائه می داد. به تازگی وب سایت Road to VR گزارش داد ، اچ پی روی هدست جدیدی به اسم رمزCopper مشغول کار است و که نسل بعدی هدست HP محسوب می شود.

از ویژگی های برجسته هدست Copper باید به لیست زیر پرداخت:

  • طراحی بالا بند با هدفون های براق و متصل به نوار جلو.
  • نسل بعدی هدست اچ پی به صفحه نمایش پروضوح تری نسبت به دیگر هدست های Windows Mixed Reality مجهز است و وضوح نمایشگر آن ۲۱۶۰*۲۱۶۰ پیکسلی است.
  • Copper در بحث زاویه دید و سنسورها مشابه دیگر هدست هاست.
  • نسبت به هدست های فعلی احساس سبک و بهتری افراد خواهند داشت.

اچ پی این هدست را برای بازار enterprise در نظر گرفته که همان بازار تجاری محسوب می شود. البته برای مصرف کنندگان عمومی هم دردسترس قرار می گیرد و ویژه تجاری ها نیست. احتمالا در ماه های آینده جزئیات بیشتری پیرامون هدست واقعیت ترکیبی ویندوزی جدید HP قرار می گیرد.