تلفن هوشمند ۵G اچ تی سی تا نیمه دوم سال ۲۰۱۹ از راه نمی رسد

اچ تی سی

این روزها بحث گوشی های هوشمند ۵جی بسیار داغ است. تا جایی که در حال حاضر بیشتر تولیدکنندگان تلفن هوشمند روی مدلی با پشتیبانی از شبکه ۵G فعالیت می کنند، یکی از آن شرکت ها کمپانی اچ تی سی می باشد.

در حال حاضر شرکت هایی چون وان پلاس، هوآوی، ال جی، سونی و چندی دیگر در روی پروژه فعالیت دارند که برخی از آنها اوایل سال محصول منحصربفرد خود را معرفی می کنند. اما متاسفانه اچ تی سی برنامه ای برای معرفی محصول خود در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ ندارد. به گزارش DigiTimes ، تلفن هوشمند ۵جی شرکت اچ تی سی در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ راه اندازی خواهد شد.

HTC به دلیل عدم بلوغ گوشی های هوشمند ۵جی در نیمه نخست سال ۲۰۱۹، می خواهد معرفی را به نیمه دوم سال موکول کند. این تفکر HTC دقیقا منطقی بوده و تاکنون تلفن هوشمند ۵G به بازار ورود پیدا نکرده تا شاهد بلوغ و شایع شدن آن باشیم.

انتظار داریم سال ۲۰۱۹ به عنوان اولین سال عرضه تلفن های هوشمند ۵جی، راه را برای بلوغ باز کرده تا افراد بتوانند تجربه خوبی در کنار این نوع اسمارتفون بدست آورند. اطلاعات دقیقی هم از گوشی های هوشمند ۵G دردسترس نیست و تاکنون جزئیات محدودی دردسترس قرار گرفته که نیاز به روشن شدن بیشتری دارد. در حال حاضر گوشی های هوشمند LTE بسیار فراگیر هستند و انتظار داریم تا اوایل دهه بعدی تلفن های هوشمند ۵جی نیز گسترش پیدا کنند.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا تایوانی ها به این گفته مهر تاییدی زده و حقیقت را آشکار سازند. زیرا این خبر گزارشی از سوی وب سایت DigiTimes است و نباید آن را جدی دانست.

پیش بینی می شود بزودی اچ تی سی واکنشی نسبت به این موضوع نشان دهد.