معرفی P30 هوآوی در MWC 2019 تایید نشد

هوآوی

معرفی P30 هوآوی در MWC 2019 تایید نشد

شرکت هوآوی هر سال نسل جدیدی از پرچمداران خود را با نام سری P معرفی می کند. این کمپانی چینی در تلاش است تا هر سال محصولات خود را نسبت به سال قبل بهبود بخشد تا بیشتر مورد توجه طرفداران قرار گیرند.

تاکنون تصاویر رندر شده و اطلاعات متعددی از پی ۳۰ هوآوی منتشر شد اما هیچ یک به تایید یا تکذیب هوآوی نرسید. حال به تازگی چینی ها تایید کردند در مارس ۲۰۱۸ سری پی را معرفی خواهند کرد.

این طور پیداست هوآوی برای کنفرانس MWC 2019 می خواهد گوشی هوشمند ۵جی و رول شونده خود را رونمایی کند. از این رو فرصتی برای رونمایی سری پی باقی نخواهند ماند و موقعیت مناسبی نیست.

هوآوی در سال های گذشته پیشرفت چشمگیری در فروش داشته و سال ۲۰۱۸ موفق شد به فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند دست یابد. این شرکت اواخر سال ۲۰۱۸ از گوشی های هوشمند سری میت ۲۰ رونمایی کرد و اوایل ۲۰۱۸ نیز سری پی ۲۰ معرفی شدند.

احتمالا در رویداد مارس ۲۰۱۹ هوآوی لوازم اضافی معرفی خواهد کرد و تنها به معرفی سری پی ۳۰ بسنده نمی کند. در اخباری مرتبط  به نظر می رسد چینی ها می‌خواهند از گوشی هوشمند ۵G خود همانند دیگر رقبا رونمایی کنند. آنر از برندهای توانمند هوآوی محسوب شده و این کمپانی چینی به جز این برند از برند مستقل دیگری برخوردار نیست.

هوآوی پیشتر دعوتنامه ای را برای کنفرانس ۲۴ فوریه سال جاری که در همایش MWC برگزار می شود، ارسال کرد. این طور که پیداست هوآوی می خواهند اولین تلفن هوشمند تاشو خود را معرفی کرده و احتمالا باید شاهد مدل ۵G هم در خلال کنفرانس باشیم.

به هر حال نمی توان شایعات را رسمی دانست و برای کسب اطلاعات دقیق باید به انتظار ادامه داد. هوآوی برای اوایل ۲۰۱۹ برنامه بزرگی در نظر دارد و قصد نداشته تنها به رونمایی چند مدل معمولی بسنده کند.