۲۶ مارس منتظر رونمایی گوشی‌های هوشمند P30 هوآوی باشید

P30
P30

شرکت هوآوی هر سال دو سری پرچمدار را تحت عنوان سری P و سری Mate معرفی می کند. همیشه سری دوم از مشخصات و طراحی برجسته‎تری نسبت به سری اول برخوردار هستند.  گویی هوآوی برای ارائه هیجانی به طرفداران سری Mate هیجان انگیزتر می سازد. به هر حال تاکنون شایعات بسیاری پیرامون خانواده تلفن های هوشمند پرچمدار P30 منتشر شد و به تازگی شرکت چینی به شایعات پایان داد.

شرکت هوآوی به تازگی دعوتنامه رویداد ۲۶ مارس سال جاری خود را منتشر کرد. کنفرانسی که در پاریس برگزار می شود و سری P30 نیز برنامه ریزی شده در این شهر رونمایی شود. البته این کمپانی برای چندمین بار است که در پاریس برای رونمایی پرچمداران خود کنفرانسی برگزار می کند.

خانواده P30 هوآوی بهار از راه می رسند

پیشتر انتظار می رفت هوآوی در MWC 2019 برنامه رونمایی سری P30 را ترتیب دهد اما بعدها مشخص شد این کمپانی برای کنگره موبایل بارسلون تلفن هوشمند ۵G و تاشو خود را معرفی می کند. دقیقا روشن نیست این شرکت در MWC از چه دیوایس هایی رونمایی می کند و باید منتظر ماند تا جزئیات بیشتر و کاملی دردسترس قرار گیرد. در کنار هوآوی، سامسونگ ۲۰ فوریه خانواده گلکسی اس ۱۰ را در چهار مدل با طراحی بروز رونمایی می کند. گذشته از آن در رویداد ۲۰ فوریه سامسونگ برنامه مفصلی دارد زیرا در نظر داشته از چندین محصول همچون سری گلکسی اس ۱۰، گوشی هوشمند تاشو، هدفون بی سیم گلکسی بادز، ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو، دستبند تناسب اندام گییر فیت ای و چندی دیگر رونمایی کند.

بعید به نظر می رسد هوآوی برای ۲۶ مارس محصولی جز سری پی ۳۰ را معرفی نماید. به هر حال خانواده P30 قرار است در ۴ مدل لایت، استاندارد، پرو و پورش دیزاین معرفی شوند. از این رو تنها باید منتظر ماند تا مشخص شود هوآوی چه برنامه ای برای کنفرانس اواخر مارس ۲۰۱۹ خود ترتیب داده است.