کنفرانس بیلد ۲۰۱۹ مایکروسافت در اوایل می برگزار می شود

بیلد 2019

کنفرانس بیلد ۲۰۱۹ مایکروسافت در اوایل می برگزار می شود

به تازگی وب سایت رویداد بیلد مایکروسافت با افزوده شدن تاریخ کنفرانس سال ۲۰۱۹ بروزرسانی شد. باتوجه به این وب سایت سال جاری شرکت ردموندی قصد دارد کنفرانس را از ۶ تا ۸ می در مرکز کنوانسیون واشنگتن، سیاتل برگزار کند.

ثبت نام برای شرکت در این کنفرانس از ۲۷ فوریه آغاز می شود. این کنفرانس مایکروسافت برای توسعه دهندگان برگزار می شود و چیزی مشابه WWDC اپل، Google I/O و چندی دیگر است.

مایکروسافت همیشه در این کنفرانس اخبار جدیدی از محصولات نرم افزاری خود را به اطلاع طرفداران می رساند. انتظار می رود ردموندی ها محصولات سخت افزاری برای معرفی در نظر گیرند، اگرچه هیچ اخبار یا شایعه ای پیرامون چنین موضوعی منتشر نشد.

کمپانی موردبحث درباره این کنفرانس می گوید در بلید توسعه دهندگان می توانند با همکاران خود ارتباط برقرار کرده تا روند پیشرفت های نوین و شیوه های نوآورانه‌ای برای کد گذاری را درک کنند. این شرکت می افزاید که  راه های جدیدی برای ایجاد نرم افزار با در اختیار داشتن بینش درست از صنعت در آینده توسعه نرم افزاری در کار خواهد بود.

کنفرانس امسال مایکروسافت همزمان با کنفرانس  I/O گوگل برگزار می شود. زیرا شرکت مستقر در سیلیکون ولی نیز می خواهد کنفرانسی از ۷ تا ۹ می برپا سازد. پیش بینی می شود گوگل علاوه بر معرفی نسخه جدید اندروید، گوشی های هوشمند پیکسل ۳ لایت و پیسکل ۳ لایت ایکس ال را معرفی کند. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر پیرامون هر دو کنفرانس باید تا بهار ۲۰۱۹ به انتظار نشست و نمی توان هر جزئیاتی را دقیق دانست.