آپدیت جدید گلکسی اس ۱۰ عمر باتری آن را افزایش می ‌دهد

گلکسی اس 10

آپدیت جدید گلکسی اس ۱۰
در ادامه روند بروزرسانی پرچمدار جدید سامسونگ، ساعاتی پیش یک بسته آپدیت به منظور بهبود عملکرد و افزایش طول عمر باتری منتشر شده که با دانلود و نصب آن بهینه‌ سازی‌ هایی روی سنسور مجاورت و بیکسبی نیز صورت می گیرد.

اگرچه گلکسی اس ۱۰ پلاس از یک باتری با ظرفیت ۴۱۰۰ میلی آمپر به منظور تامین انرژی موردنیاز قطعات استفاده می کند، ولی این باتری چندان عملکرد مناسبی از خود به نمایش نگذاشته است. کاربرانی که تا به امروز گلکسی اس ۱۰ پلاس مجهز شده به پردازنده اگزینوس را خریداری کرده اند، بیان داشتند که مصرف انرژی این دستگاه حتی از گلسی نوت ۹ هم بیشتر می باشد. حال با افزایش نارضایتی ها از این موضوع، سامسونگ یک بروزرسانی جدید برای این خانواده از گوشی های خود عرضه کرده است که به نظر می رسد به کمک آن، باتری این دستگاه کارآمدتر بیشتری خواهد داشت.

گلکسی اس ۱۰ شارژدهی بهتری پیدا می کند

بنابر گزارش های رسیده، اگر شما از دو سیم کارت به صورت همزمان در این گوشی هوشمند استفاده کنید، دربهترین حال می توانید انتظار ۱۵ ساعت شارژدهی را از گلکسی اس ۱۰ داشته باشید. البته که این میزان اعلام شده برای مصرف میانگین بوده و در صورت مصرف مداوم از دستگاه، قاعدتا این عدد کمتر نیز خواهد شد.

اکنون با انتشار این آپدیت، مشکلات مربوط به سنسور مجاورت و قابلیت Tap to Wake نیز مرتفع گردیده و به نظر می رسد که عمر باتری دستگاه نیز بیشتر شده است و کاربران از کارآمدی سیستم عامل یا باتری رضایت پیدا خواهند کرد. همچنین در کنار این موارد بیکسبی هم راحت ‌تر می ‌تواند الگوی رفتاری شما را بیاموزد و در مقابل نسبت به فرمان هایتان واکنش نشان دهد.

لازم به ذکر است که چندی پیش سامسونگ با ارائه یک بسته بروزرسانی، عملکرد دوربین دستگاه را نیز در محیط های کم نور بهبود بخشیده و با ارائه این بسته برای افزایش عمر باتری، شرکت در مسیر رفع کوچک ترین ایرادات پرچمداران در حال قدم برداشتن است.