انتشار تصویر رندر شده از ساعت Fitbit Versa 2

فیت بیت

انتشار تصویر رندر شده از ساعت Fitbit Versa 2

شرکت فیت بیت یکی از برندهای بزرگ صنعت تولید ساعت هوشمند محسوب می شود که تاکنون محصولات برجسته ای را در سبد محصولات خود قرار داد. کمتر از یک سال قبل بود که شاهد معرفی ساعت هوشمند شیک Fitbit Versa بودیم و حال به نظر می رسد بزودی باید پذیرا نسل جدید آن باشیم.

به تازگی تصاویر رندر شده ای از ساعت هوشمند Fitbit Versa 2 منتشر شده و آن را در گزینه های رنگی مختلف و شادی نشان می دهد. نسل فعلی Fitbit Versa در رنگ مشکی، رزطلایی و خاکستری به فروش می رسد اما برای نسل جدید چهار گزینه رنگی بنفش، صورتی، نقره ای و آبی هم در کار خواهد بود.

به گزارش وب سایت TechnoBuffalo، دستگاه پوشیدنی این تصاویر در واقع Fitbit Versa 2 محسوب می شود که هیچ تغییر خاصی در بحث طراحی نخواهد داشت. این طور پیداست، فیت بیت تنها می خواهد مدل جدید با گزینه های رنگی جدید عرضه دارد و تغییر خاصی برای اشاره به آن موجود نیست. همچنین ممکن است یک مدل ضدآب قوی تر با شتاب سنج ۶ محور برای آن در نظر بگیرند.

این هم می تواند باشد که فیت بیت بزودی نسخه ویژه ای از Fitbit Versa را با گزینه های رنگی بیشتر معرفی کند. زیرا بعید به نظر می رسد چنین کمپانی مطرحی بخواهد پوشیدنی جدید را بدون تغییرات خاصی دردسترس طرفداران قرار دهد.

در نسخه ویژه احتمالا جی پی اس، متریال فلزی و چندی دیگر نیز گنجانده می شود. تنها باید منتظر ماند در آینده نزدیک شرکت فیت بیت به رونمایی از پوشیدنی هوشمند جدید خود بپردازد. فیت بیت را یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گجت های پوشیدنی و تناسب اندام می شناسند که Fitbit Versa یکی از چندین محصول برجسته آن می باشد.

 

گالری عکس