لنوو و معرفی هدفون های ThinkPad و Yoga

لنوو

شرکت لنوو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده سیستم های دسکتاپی محسوب می شود که هر سال به معرفی نسل جدیدی از کامپیوترهای خود می پردازد. در این بین به تازگی شاهد معرفی دو هدفون  ThinkPad و Yoga بودیم که هر یک از آنها مربوط به سری محصولات مختلف لنوو می شوند.

در حال حاضر برندهای مختلفی به تولید سیستم های صوتی از قبیل هدفون می پردازند که باید به Bose ، Sennheiser ، Beats ، Master & Dynamic ، Sony و چندی دیگر اشاره کرد. جای لنوو در این میان خالی به نظر می رسید که این کمپانی چینی نیز دست به کار شد. البته شرکت مایکروسافت اخیرا از برند سرفیس هدفونی معرفی کرده و در این بین محصولات تازه معرفی شده لنوو نیز شبیه به سرفیس هدفون مایکروسافت هستند.

هدفون ThinkPad و Yoga لنوو حرفه ای و باکیفیت

لنوو

اولین هدفون ThinkPad X1 نام دارد که با فناوری لغو نویز همراه است و در رنگ خاکستری به فروش می رسد. ساختار هدفون ThinkPad X1 شباهتی به لپتاپ‌های ThinkPad دارد به صورتی که رنگ بندی در نظر گرفته نیز مشابه این سری لپتاپ لنووست.

در سوی دیگر مدل Yoga همانند لپتاپ های یوگا پریمیومی و زیبا به نظر می رسد. هر دو مدل دارای بلوتوث ۵.۰ هستند و با کانکتور USB-C به سیستم های مختلفی متصل می شوند. به گفته لنوو هدفون ها با قابلیت شارژ سریع در کمتر از ۲ ساعت به شارژ کامل می رسند. در حالی که هدفون ها دارای قابلیت یکسانی هستند و در دسته مدل های برجسته بازار قرار می گیرند، اما مدل یوگا یک نسخه پریمیومی و جذاب تر است که مناسب افرادی با انتخاب سخت می باشد.

قیمت هدفون یوگا به ۱۷۰ دلار می رسد و در سوی دیگر هدفون  ThinkPad X1 با قیمت ۱۵۰ دلار به فروش می رسد. هدفون یوگا از ماه جولای راهی بازار خواهد شد و  ThinkPad X1 نیز برنامه ریزی شده از بهار امسال راهی بازار شود.