کاهش قیمت چشمگیر Surface Pro 6 با کاور تایپ

اگر شما به دنبال خرید نسل جدید تبلت هیبریدی سرفیس پرو مایکروسافت هستید و می خواهید Surface Pro 6 را خریداری کنید، می توانید در حال حاضر با کاهش قیمت صورت گرفته در اسرع وقت به تهیه آن بپردازید. به تازگی مایکروسافت تصمیم گرفت تبلت Surface Pro 6 با کاور تایپ به قیمت کمتری عرضه کند. این یعنی مشتریان می توانند تبلت مورد اشاره را در کنار تایپ کاور تنها با هزینه ۷۹۹ دلار خریداری کنند.

با چنین قیمتی مایکروسافت تخفیف ۲۶۰ دلاری قائل شده و به جای قیمت ۱۰۵۹ دلاری مشتریان با تخفیف ۲۶۰ دلار می توانند هر دو را به قیمت ۷۹۹ دلار تهیه کنند. ردموندی ها نسل جدید سرفیس پرو را در اکتبر ۲۰۱۸ معرفی کردند. این تبلت با قیمت ۷۹۹ دلار به مشخصاتی چون حافظه رم ۸ گیگابایتی، پردازنده Core i5، حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی و تایپ کاوری از جنس آلکانترا مجهز است. سرفیس پرو ۶ به تنهایی ۸۹۹ دلار قیمت دارد و تخفیف قائل شده توسط مایکروسافت بسیار چشمگیر است.

Surface Pro 6 با قیمت فوق العاده

باندل دیگر مایکروسافت برای تبلت سرفیس پرو ۶، یک نسخه از این تبلت با پردازنده Core i5 اینتل، حافظه SSD با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت، حافظه رم ۸ گیگابایتی و تایپ کاور مشکی بدون جنس آلکانتراییست. البته مایکروسافت برای این بسته هیچ تخفیفی قائل نبوده و بیش از ۱۳۲۹ دلار قیمت دارد. برای تهیه این باندل باید به فروشگاه مایکروسافت استور مراجعه کنید.

ردموندی ها در نظر دارند سال جاری نسل جدید سرفیس پرو را با نام سرفیس پرو ۷ معرفی کنند. این تبلت دارای صفحه نمایش باکیفیت تر، پردازنده نسل جدید اینتل، حافظه ذخیره سازی بیشتر و حافظه رم بالاتر است. انتظار داریم بزودی تخفیفات بزرگتری توسط مایکروسافت ارائه شود تا مشتریان خرید منحصربفرد با قیمت جذاب داشته باشند.

شرکت ردموندی در نظر دارد بهترین محصولات را به مشتریان وفادار خود ارائه دهد. شایان ذکر است که مایکروسافت هر سال نسل جدیدی از تبلت سرفیس خود را معرفی و عرضه می کند و این برای نخستین بار نیست.