سرفیس لپ تاپ صورتی معرفی شد

مایکروسافت شب گذشته از لپ تاپ بالا رده خود یعنی سرفیس لپ تاپ با رنگ صورتی رونمایی کرد. اما شما نمی توانید آن را بخرید 🙂 برای اطلاعات بیشتر با آراد موبایل همراه باشید.

سرفیس ل تاپ، لپ تاپ خوش ساخت و قدرتمند مایکروسافت است که چندی پیش نسخه ۲۰۱۸ آن معرفی شد. مدل جدید که حدود ۲ هفته پیش معرفی شد تنها به به روز رسانیِ سخت افزاری اکتفا کرده و این لپ تاپ را به پردازنده های نسل هفتم اینتل مجهز کرده است. مایکروسافت برای سرفیس لپ تاپ تا ۱۶ گیگابایت رم و تا ۱ ترابایت حافظه ذخیره سازی SSD در نظر گرفته است. این لپ تاپ در چهار رنگ مشکی، نقره ای، آبی و قرمز عرضه شده است.

اما شب گذشته مایکروسافت از سرفیس لپ تاپ صورتی به طور مختص در کشور چین رونمایی کرد. این لپ تاپ توسط Quan، یکی از افراد کارکشته تیم سرفیس طراحی شده است.

سرفیس لپ تاپ صورتی از فردا به فروش می رسد که مشخصاتی که برای آن در نظر گرفته شده است، شاملِ، پردازنده نسل هشتم اینتل، رم بیشتر در مدل پایه، حدود ۸۵ درصد قدرت سخت افزاری بیشتر نسبت به سرفیس لپ تاپ اصلی می شود. مایکروسافت هنوز هم از پورت USB-C در لپ تاپ خود استفاده نمی کند که این مورد جای تعجب دارد!

هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چرا عرضه این رنگ خاص از سرفیس لپ تاپ را به چین محدود کرده است؛ در صورتی که در کشور های دیگر از جمله آمریکا، رنگ صورتی یا رز گلد طرفداران بسیاری دارد. به هر حال امیدواریم در آینده شاهد معرفی این رنگ برای دیگر کشورها نیز باشیم.

در ادامه شما را به دیدن عکس های این مدل دعوت می کنیم.

نظر شما در رابطه با رنگ جدید سرفیس لپ تاپ چیست؟

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))