مشخصات اولیه Realme X3 مشخص شد

یک گوشی هوشمند جدید از شرکت Realme با اسم کد RMX2142 که احتمال می‌رود همان Realme X3 باشد، هفته گذشته، یک سری از مجوزهای خود را از سازمان صدور مجوز ۳C دریافت کرد که در طی این پروسه یک سری از مشخصات اولیه آن نیز فاش شد.

در طی پروسه صدور مجوز گوشی هوشمند پیش روی Realme X3 مشخص شد که این دستگاه دارای قابلیت‌های کاملا مدرنی از قبیل قابلیت پشتیبانی کردن از فناوری اتصالات ۵G و شارژ سریع با نهایت سرعت ۳۰ وات خواهد بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر درمورد سایر مشخصات این دستگاه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا کاملا در جریان این امر قرار بگیرید.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که این گوشی هوشمند اخیرا در سازمان صدور مجوز TENAA حضور پیدا کرده و یک سری از گواهینامه‌ها و مجوزهایی که برای عرضه شدن نیاز داشته است را به دست آورده. اما این تمام ماجرا نیست چرا که در طی این پروسه، یک سری از مشخصات اولیه گوشی هوشمند پیش روی Realme X3 نیز اکنون مشخص شده است که در ادامه شما را در جریان آن‌ها قرار خواهیم داد.

بر اساس سازمان صدور مجوز TENAA، ضخامت بدنه گوشی هوشمند پیش روی Realme X3 که در حال حاضر با اسم کد RMX2142 از آن یاد شده است، ۸.۹ میلی متر خواهد بود و دارای یک صفحه نمایش ۶.۵۷ اینچی خواهد بود. با این حال، هنوز رزولوشن این صفحه نمایش برای این گوشی به طور دقیق مشخص نشده است اما می‌تواند ۱۰۸۰ پیکسل باشد. علاوه بر این، این لیست که از مشخصات اولیه گوشی هوشمند پیش روی Realme X3 با اسم کد RMX2142 منتشر شده است، اعلام می‌کند که این دستگاه دارای یک باتری بزرگ است که ۴ هزار و ۱۰۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد که به احتمال بسیار زیاد از طریق یک درگاه نسل جدید USB Type C قدرت مورد نیاز این دستگاه را فراهم خواهد کرد؛ که به غیر از این هم چیزی انتظار نداریم.

با این حال، سازمان صدور مجوز TENAA به جز مواردی که گفته شد، هنوز هیچ اطلاعات یا جزئیات دیگری درمورد این گوشی اعلام نکرده است. بنابراین، در حال حاضر احتمالا تنها کاری که از دستمان بر می‌آید این است که منتظر منتشر شدن اطلاعات تکمیلی بیشتر باشیم که درمورد مشخصات این گوشی منتشر شود و یا تصاویر آن در اختیارمان قرار داده شود. اما باید در جریان باشید که علاوه بر گوشی هوشمند پیش روی Realme X3 که در حال حاضر با اسم کد RMX2142 شناخته می‌شود، شرکت Realme در حال آماده شدن برای رونمایی کردن از گوشی هوشمند Realme X3 SuperZoom نیز می‌باشد که همانطور که از اسم آن هم می‌توان متوجه شد، احتمالا دارای یک دوربین تله فوتوی قدرتمند خواهد بود که البته جزئیات مشخصات آن هنوز مشخص نشده است.

این دستگاه تا به حال مجوزهای NBTC, EEC و BIS خود را دریافت کرده است. بنابراین، همه چیز برای معرفی رسمی آن اکنون فراهم شده است. این گوشی دارای اسم کد RMX2086 می‌باشد و در Geekbench نیز مورد تست بنچمارک قرار داده شده است که در طی این تست یک سری از مشخصات اولیه آن فاش شده است که از این دست می‌توان به ویژگی‌های جذابی از قبیل چیپست قدرتمند Snapdragon 855 Plus SoC، دوازده گیگابایت حافظه رم، نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q که احتمالا بر روی رابط کاربری Realme UI سوار شده است، اشاره کرد.

جالب است که بدانید با وجود این که ما از برخی مشخصات اولیه گوشی‌های Realme X3 و X3 SuperZoom آگاهی داریم، اما شرکت Realme هنوز حتی یک کلمه هم درمورد آن‌ها صحبت نکرده است اما انتظار داریم که در طی چند هفته پیش رو، اطلاعات تکمیلی بیشتری درمورد آن‌ها به دست بیاوریم و حرف و حدیث‌های بیشتری هم درمورد آن‌ها بشنویم. در طی این مدت، شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که ما تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا شما را از آخرین تغییر و تحول‌های این گوشی آگاه نگه داریم. بنابراین، همچنان در طی روزهای آتی نیز با آرادمگ همراه بمانید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.