گوشی Nokia 2.3 به اندروید ۱۰ آپدیت شد

شرکت HMD Global که کار توسعه و ساخت گوشی‌های برند نوکیا را بر عهده دارد، شروع عرضه کردن نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q را برای گوشی Nokia 2.3 به طور رسمی اعلام کرده است.عرضه کردن آپدیت اندروید ۱۰ برای گوشی هوشمند Nokia 2.3 آن را تبدیل به یازدهمین گوشی این شرکت خواهد کرد که به آخرین نسخه سیستم عامل خود آپدیت خواهد شد. این آپدیت جدید، ژست‌های حرکتی جدید برای جابجا شدن در منوهای گوشی، پاسخگویی هوشمند و همچنین کنترل‌های بهتر و بیشتر بر روی حفظ حریم خصوصی را به این گوشی هوشمند اضافه خواهد کرد. با این وجود، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر درمورد سایر تغییرات این آپدیت جدید، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

شرکت HMD Global اخیرا در یک کنفرانس خبری جدید اعلام کرده است که به نقل از یک تحلیل و بررسی توسط Counterpoint، گوشی‌های هوشمند برند Nokia در دریافت کردن آخرین آپدیت‌های نرم افزاری، سریع‌ترین گوشی‌های هوشمند حال حاضر در بازار به شمار می‌روند و اکنون با ملحق شدن گوشی هوشمند Nokia 2.3 به خانواده گوشی‌های اندروید ۱۰، دارندگان این گوشی قادر خواهند بود که از ویژگی‌های جذاب و هیجان انگیز زیادی که در این آپدیت وجود دارد، از جمله Family Link بهره مند شوند. اگر با این قابلیت آشنایی کافی ندارید، درمورد آن باید توضیح دهم که به پدر و مادرها اجازه می‌دهد تا استفاده کردن از دستگاه مورد نظر را محدود کنند. علاوه بر این، یکی دیگر از قابلیت‌های جدیدی که در نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q اضافه شده است، Focus Mode می‌باشد که اپ‌های آزار دهنده را متوقف خواهد کرد؛ البته هنوز در مرحله بتا قرار دارد و قرار است به زودی نسخه نهایی آن در دسترس تمام کاربران اندروید ۱۰ قرار داده شود.

آپدیت جدید اندروید ۱۰ در چند مرحله برای کاربران گوشی هوشمند Nokia 2.3 در دسترس قرار داده خواهد شد. اگر هنوز هیچ اعلان خاصی درمورد دریافت کردن این آپدیت برایتان ارسال نشده است، همیشه با مراجعه کردن به منوی تنظیمات گوشی خود، می‌توانید به صورت دستی برای پیدا کردن آن جست و جو کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.