مشخصات تکمیلی iPhone SE 2020 مشخص شد

iPhone SE
iPhone SE

همانطور که قطعا در جریان قرار دارید، اخیرا شرکت اپل سرانجام از جدیدترین گوشی میان رده خودش به اسم iPhone SE 2020 رونمایی کرده است که امروز با شرح مشخصات تکمیلی آن شامل رم و ظرفیت باتری، در خدمت شما هستیم.

اگر بخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم و صادق باشیم، حقیقت این است که گوشی هوشمند جدید iPhone SE 2020 در حقیقت، همان iPhone 8 قبلی است که فقط به یک چیپست بسیار قدرتمند به اسم A13 Bionic مجهز شده است و دارای یک دوربین بهبود یافته می‌باشد. سایر مشخصات آن، مخصوصا مشخصات ظاهری و طراحی آن، کاملا شبیه به همان iPhone 8 می‌باشد. البته تعدادی رنگ جدید هم به آن اضافه شده است. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مشخصات تکمیلی گوشی هوشمند iPhone SE 2020 که شامل مشخصات رم و ظرفیت باتری این گوشی می‌شوند، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

طبق معمول، شرکت اپل در طی رونمایی از گوشی جدید خود، اطلاعات رم و ظرفیت باتری iPhone SE 2020 را نیز در اختیار ما قرار نداد اما به لطف لیست جدیدی که از مشخصات این گوشی در وبسایت China Telecom منتشر شده است، ما از جزئیات این مشخصات نیز اکنون آگاهی پیدا کرده‌ایم که در اختیار شما قرار خواهیم داد. بر اساس اظهارات این منبع که یک حامل مخابراتی محسوب می‌شود، گوشی هوشمند iPhone SE 2020 دارای ۳ گیگابایت حافظه رم می‌باشد که نشان از وجود یک ویژگی بهبود یافته دیگر در این گوشی، نسبت به iPhone 8 دارد که دارای ۲ گیگابایت رم بود. با این وجود این مقدار، از ۴ گیگابایت رم که در سایر گوشی‌های شرکت اپل که به چیپست A13 مجهز هستند، یعنی خانواده سری iPhone 11، کم‌تر است که با توجه به میان رده بودن این گوشی، یک امر بدیهی است و نمی‌توان از آن خرده گرفت.

با این وجود، ظرفیت باتری این گوشی، همان هزار و ۸۲۱ میلی آمپر ساعتی که در iPhone 8 وجود داشت، باقی مانده است و دقیقا مشابه آن می‌باشد. سایر مشخصاتی که گوشی هوشمند iPhone SE 2020 از پرچمدار سال ۲۰۱۷ این شرکت به ارث برده است، شامل صفحه نمایش و سایز آن، لبه‌ها و حاشیه‌های ضخیم اطراف نمایشگر، به سبک گوشی‌های سال ۲۰۱۴ و همچنین دگمه هوم مجهز به سنسور تشخیص اثر انگشت به اسم Touch ID می‌شوند. حتی طراحی و ابعاد بدنه این دو هم کاملا شبیه به هم است.

اکنون که از مشخصات تکمیلی iPhone SE 2020 آگاهی پیدا کردیم، باید اشاره کرد که China Telecom این گوشی را در سه رنگ مختلف برای فروش آماده کرده است که شامل مشکی، قرمز و سفید می‌شود که (حاشیه‌های) پنل نمایش هر سه آن‌ها به رنگ مشکی است و فقط بدنه پنل پشتی آن‌ها رنگی است. این گوشی در سه مدل با حافظه‌های ۶۴و ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت در دسترس قرار داده خواهد شد. قیمت آن نیز از ۳ هزار و ۲۹۹ یوان چین معادل ۴۶۵ دلار یا ۴۲۸ یورو برای مدل ۶۴ گیگابایتی، آغاز می‌شود و نهایتا در مدل ۲۵۶ گیگابایتی به ۴ هزار و ۵۹۹ یوان معادل ۶۵۰ دلار یا ۶۰۰ یورو خواهد رسید. با این وجود، شما برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت این گوشی در نقاط مختلف دنیا، می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.