گوشی Moto E7 به زودی در آمریکا از راه می‌رسد

Moto E7
Moto E7

با وجود این که شرکت موتورولا چند هفته قبل پس از مدت زمان بسیار زیادی که از دنیای گوشی‌های پرچمدار و رده بالا دور مانده بود، با معرفی کردن سری Moto Edge دوباره به این رقابت برگشت، اما اکنون یک بار دیگر با گوشی‌های میان رده و نه چندان قابل توجهی در حال غرق شدن در بازار میان رده شده است. یکی از این گوشی‌های میان رده که موتورولا یک بار دیگر به سراغ آن رفته است، Moto E7 نام دارد که البته هنوز به طور رسمی معرفی نشده و حتی هیچ اشاره یا حرف خاصی هم درمورد آن وجود ندارد و فقط این اواخر در سر تیتر خبرها مشاهده شده است. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این زمینه و همچنین مشخصاتی که اکنون درمورد این گوشی به انتشار رسیده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا از این موضوع آگاهی بیشتری به دست بیاورید.

آن دسته از کسانی که در طی این چند وقت اخیر با ما همراه بوده‌اند، به احتمال بسیار زیاد باید به خاطر بیاورند که ما خبرها و آخرین اتفاق‌هایی که درمورد گوشی‌های پرچمدار جدید شرکت موتورولا رخ می‌داد را برای شما پوشش داده بودیم اما مدتی قبل، گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 در Google Play Console مشاهده شده بود. اکنون ما اطلاعات بیشتری درمورد این موضوع به دست آورده‌ایم که نشان می‌دهند که گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 به زودیِ زود (که حتی ممکن است یکی دو هفته‌ی آینده باشد) در آمریکا برای خریداری کردن توسط مردم، در دسترس آن‌ها قرار داده خواهد شد. اما قبل از این که این اتفاق رخ دهد، بیایید صفحه‌ی ۶.۲ اینچی این گوشی را به لیست مشخصات اولیه‌ای که اکنون در اواخر هفته‌ی جاری از این گوشی به انتشار رسیده و فاش شده است، اضافه کنیم. علاوه بر این، در حال حاضر یک سری حرف و حدیث‌ها وجود دارد که اشاره می‌کنند این دستگاه به ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی نیز مجهز خواهد بود.

نکته قابل توجه و بسیار جالبی که وجود دارد و بد نیست در اینجا اشاره کوتاهی هم به آن داشته باشیم، این است که کاربران وبسایت XDA Developers اکنون برای مدتی است که در حال ردیابی و رصد کردن گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 هستند و آن را با دقت کامل زیر نظر خود دارند. نتایج تحقیقات و جست و جوهای آن‌ها نشان داده است که موتورولا در حقیقت، دو مدل مختلف از این گوشی برای عرضه کردن در نظر گرفته است که یکی از آن‌ها با یک اختلاف چشمگیر دارای ۴ گیگابایت حافظه رم به همراه ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود که اختلاف قیمت آن با مدل پایه این گوشی نیز کاملا زیاد و چشمگیر خواهد بود. البته حرف و حدیث‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهند مدل پایه این گوشی که در حقیقت، مدل ارزان قیمت و رده پایین این گوشی به شمار می‌رود، فقط دارای ۲ گیگابایت حافظه رم به همراه ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود که نشان از وجود یک گوشی میان رده‌ی رو به پایین می‌دهد.

علاوه بر این، حرف و حدیث‌های جدیدی که اخیرا درمورد گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 به راه افتاده است، نشان می‌دهند که این دستگاه دارای دوربین‌های دو گانه خواهد بود که ظاهرا یک سنسور ۱۳ مگاپیکسلی (به عنوان دوربین اصلی این گوشی) به همراه یک دوربین ۲ مگاپیکسلی‌ (که احتمالا دوربین تشخیص عمق میدان دید است) در پنل پشتی خود در اختیار خواهد داشت که به شما اجازه عکاسی کردن با این گوشی می‌دهند. علاوه بر این، گفته می‌شود که دوربین سلفی این گوشی نیز به یک سنسور ۵ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود که بر روی ناچ U شکلی که در تصویر این گوشی می‌توانید مشاهده کنید روی صفحه نمایش آن وجود دارد، سوار خواهد شد. علاوه بر این، گفته می‌شود که گوشی هوشمند پیش روی Moto E7 به یک چیپست Snapdragon 632 مجهز خواهد بود که توسط شرکت Qualcomm ساخته شده است و علاوه بر این، یک باتری ۳ هزار و ۵۵۰ میلی آمپر ساعتی نیز وظیفه فراهم کردن قدرت مورد نیاز این گوشیِ میان رده‌ی رو به پایین را بر عهده خواهد داشت.

از نظر قیمت و تاریخ عرضه Moto E7 نیز تنها چیزی که در حال حاضر می‌دانیم، این است که در کشور آمریکا از طریق حامل‌های مخابراتی مختلفی از قبیل Sprint, T-Mobile, و Verizon در دسترس قرار داده خواهد شد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.