Samsung Galaxy A22 5G سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

galaxy a22
Samsung Galaxy A21s

با توجه به فعالیت‌های اخیر شرکت سامسونگ و خبرهایی که در طی چند وقت اخیر از آن‌ها به دست ما رسیده است، می‌توانیم بگوییم که این شرکت به سختی در حال کار و تلاش روی این هدف است تا لاین آپ محصولات میان رده و مقرون به صرفه مجهز به فناوری ۵G خود را گسترش دهد.

گوشی هوشمند میان رده پیش روی مجهز به فناوری اتصالات ۵G از شرکت سامسونگ که قرار است با اسم Galaxy A32 در بازار عرضه شود، به طور قطع به یقین به تحقق این امر و دستیابی سامسونگ به این هدف کمک بزرگی خواهد کرد. اما شواهد امر حاکی از این هستند که ما سال آینده میلادی باید منتظر از راه رسیدن یک گوشی مجهز به فناوری اتصالات ۵G دیگر هم از این شرکت باشیم. دستگاهی که قرار است با اسم Samsung Galaxy A22 5G راهی بازار شود تا در اختیار ما و تعداد زیادی از افراد دیگر در سراسر دنیا قرار داده شود و گفته می‌شود که حتی از A32 5G نیز مقرون به صرفه‌تر و ارزان قیمت‌تر خواهد بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی از چند و چون این ماجرا به طور دقیق همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که بر اساس یک شایعه جدید که برای اولین بار از بازار داخلی شرکت سامسونگ یعنی کشور کره جنوبی شنیده شده است، گوشی هوشمند مقرون به صرفه و پایین رده پیش روی این شرکت به اسم Samsung Galaxy A22 5G که در حال صحبت کردن درمورد آن هستیم، با قیمتی حدود ۲۰۰ هزار وون کره جنوبی در این کشور به فروش خواهد رسید که بر اساس نرخ ارز فعلی، معادل چیزی حدود ۱۸۱ دلار یا ۱۴۷ یورو یا ۱۳ هزار و ۳۸۰ روپیه هند می‌شود. اما قطعا، قیمت آن رند خواهد بود. اگر بخواهیم به طور کاملا دقیق توضیح دهیم، می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که هدف شرکت سامسونگ از تولید کردن و ساخت چنین دستگاهی مانند Galaxy A22 5G این است که یک گوشی هوشمند بسیار ارزان قیمت و پایین رده مجهز به فناوری اتصالات ۵G در اختیار داشته باشد تا در واقع، بتواند با گوشی‌های هوشمند پایین رده و ارزان قیمت مجهز به این فناوری که از برندهای دیگری از قبیل Redmi و Realme در راه هستند، رقابت کند.

در حال حاضر شرکت سامسونگ انتظار دارد که گوشی هوشمند پایین رده پیش روی Samsung Galaxy A22 5G از نظر فروش، یک ستاره درخشان در آسمان محصولات این شرکت به شمار بیاید. این شرکت پیش بینی کرده است که این دستگاه بیشترین فروش خودش را در کشورهایی از قبیل هند و جنوب شرقی آسیا تجربه کند. بر اساس اطلاعات تکمیلی بیشتری که تا به حال در رابطه با این موضوع در اختیار ما قرار داده شده است، این دستگاه در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد و در اختیار ما قرار خواهد گرفت و همانطور که احتمالا می‌توانید حدس بزنید، به عنوان یک مدل و نسل جدید برای Galaxy A21 خودش را مطرح خواهد کرد و در بازار کشورهای مختلف و زیادی در سراسر دنیا عرضه خواهد شد. اما از سوی دیگر، گوشی هوشمند مقرون به صرفه پیش روی Samsung Galaxy A32 5G می‌تواند در نیمه اول سال آینده میلادی روشنایی روز را ببیند و در اختیار مردم سراسر دنیا قرار داده شود تا آن را تهیه کنند.

متاسفانه، در حال حاضر هیچ اطلاعات خاصی درمورد مشخصات و ویژگی‌های اجزای داخلی گوشی هوشمند پایین رده پیش روی مجهز به فناوری اتصالات ۵G از شرکت سامسونگ به اسم Galaxy A22 5G وجود ندارد. اما ما بر اساس حدسیات خود می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سامسونگ برای این که بتواند به آن محدوده قیمت دست پیدا کند و قیمت این گوشی را در همان حوالی نگه دارد، باید انتخاب کند که این دستگاه را به یک چیپست MediaTek Dimensity سری ۷۰۰ مجهز کند. البته، می‌تواند آن را به یک چیپست میان رده رو به پایین جدید از Qualcomm Snapdragon سری ۶۰۰ نیز مجهز کند. در حال حاضر چیزی که برای این دستگاه مناسب باشد، در لاین آپ سری ۶۰۰ این شرکت وجود ندارد. اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که تا زمان عرضه این دستگاه در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی، چنین چیزی هم در دسترس قرار دهد.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.