تاریخ عرضه Galaxy Z Fold 2 اصلاحیه خورد

Galaxy Z Fold 2
Galaxy Z Fold 2

اگر با آرادمگ همراه بوده باشید، احتمالا در جریان هستید که روز گذشته یک گزارش جدید در اختیار شما قرار داده بودیم که در آن شخصی به اسم Max Weinbach که یکی از شناخته شده‌ترین اینسایدهای دنیای گوشی‌های موبایل هوشمند به شمار می‌رود، ادعا کرده بود که اسم گوشی تاشوی بعدی شرکت سامسونگ قرار نیست Galaxy Fold 2 باشد و در واقع، این دستگاه قرار است تحت عنوان Galaxy Z Fold 2 راهی بازار شود که باعث تعجب همه شد. وی در این گزارش تعداد زیادی از مشخصات احتمالی این دستگاه را فاش کرده بود و تقریبا تمام آنچیزی که ما درمورد مشخصات آن باید می‌دانستیم را اعلام کرد. اما یکی از مهم‌ترین و قابل توجه‌ترین چیزهایی که وی در گزارش خود به آن اشاره کرده بود، این بود که سامسونگ برنامه‌ای برای رونمایی کردن از Galaxy Z Fold 2 در کنار سری Galaxy Note20 در رویداد پیش روی مهم خود به اسم Unpacked که قرار است در تاریخ ۵ آگست برابر با ۱۵ مرداد ماه برگزار شود، ندارد و آن را در تاریخ دیگری به صورت جداگانه معرفی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد تاریخ عرضه این دستگاه همچنان با آرادمگ همراه باشید.

خب، اکنون ماجرا از این قرار است که بر اساس اصلاحیه‌ای که به این گزارش اضافه شده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که این موضوع صحت ندارد و Galaxy Z Fold 2 که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۵ مرداد ماه سال جاری شمسی در رویداد Unpacked در کنار Galaxy Note20 رونمایی شود، هنوز هم در این رویداد معرفی خواهد شد. این موضوع اکنون توسط Ross Young، مشاور خط تولید صفحه نمایش گوشی‌های موبایل، که در ابتدا مشخصات Galaxy Z Fold 2 را منتشر کرده بود نیز تایید شده است. وی اعلام کرده است که گوشی تاشوی پیش روی شرکت سامسونگ هنوز هم قرار است در تاریخی که پیش از این اعلام شده بود، رونمایی شود اما شاید زمان عرضه شدن آن به بازار دیرتر باشد و در ماه اکتبر در دسترس قرار بگیرد. جالب است که بدانید پس از اعلام این موضوع از سوی Ross Young، مکس Weinbach نیز بیانیه ابتدایی خود را اصلاح کرد و این بازه زمانی را تایید کرد. راس یانگ اخیرا در واکنش به این موضوع در حساب کاربری شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که:

قابل توجه طرفداران Fold 2. منابعی که من در اختیار دارم تایید کرده‌اند که این دستگاه در (رویداد) Unpacked رونمایی خواهد شد. با این حال، ممکن است تا اوایل اکتبر برای عرضه شدن در بازار آماده نشود. مونتاژ آن از سپتامبر آغاز خواهد شد. و این که چرا لیکرها و رسانه‌ها اندازه صفحه نمایش آن را ۷.۷ اینچ عنوان می‌کنند؟ همانطور که در تاریخ ۴/۲۰ هم گفته بودیم، صفحه نمایش آن ۷.۵۹ اینچ اندازه خواهد داشت و این موضوع هنوز هیچ تغییری نکرده است.

علاوه بر این، در ادامه متن توییت Max Weinbach را نیز که در ابتدا گفته بود Galaxy Z Fold 2 در رویداد Unpacked معرفی نخواهد شد، می‌توانید مشاهده کنید:

آپدیت ۲: احتمالا باید در ماه اکتبر انتظار معرفی و عرضه آن را داشته باشیم.

در نهایت، یکی دیگر از شناخته شده‌ترین اینسایدرهای صنعت گوشی‌های موبایل هوشمند به اسم Ice Universe این موضوع را با مردم به اشتراک گذاشته است که Galaxy Z Fold 2 ممکن است در تاریخ ۲۰ سپتامبر در کشور چین فروش خود را آغاز کند. وی در توییت اخیر خود درمورد این موضوع گفت:

اخباری که من به دست آوردم، این است که Galaxy Z Fold 2 هنوز هم قرار است در ۱۵ مرداد برابر با ۵ آگست به طور رسمی رونمایی و معرفی شود اما فروش آن از تاریخ ۲۰ سپتامبر (در کشور چین) آغاز خواهد شد.

با توجه به این که باز هم گفته می‌شود Galaxy Z Fold 2 قرار است در رویداد پیش روی Unpacked رونمایی و معرفی شود، بدون شک سامسونگ قرار است به زودی یک رویداد بسیار سنگین و شلوغ برگزار کند. برخی از محصولاتی که گفته می‌شود در این تاریخ رونمایی خواهند شد، شامل سه گوشی موبایل هوشمند از جمله سری Galaxy Note20 (با دو مدل)، Galaxy Z Fold 2 و همینطور Galaxy Z Flip 5G به همراه یک جفت هدست بی سیم جدید به اسم Galaxy Buds Live و دو مدل تبلت رده بالای پرچمدار با نام Galaxy Tab S7 و Tab S7 Plus خواهند شد. در هر حال، این روزها با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری این رویداد، حدس و گمانه زنی‌های مختلفی هم درمورد آن به راه افتاده که فقط باید صبر کنیم و ببینیم کدام یک از آن‌ها درست از آب در می‌آید و کدام یک نادرست می‌شوند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.