CES ۲۰۲۱ جوایز نوآوری را به ۸ گوشی هوشمند اهداء کرد

CES
CES

انجمن فناوری مصرف کننده، که به عنوان اجرا کننده رویداد CES نیز شناخته می‌شود، اخیرا اقدام به اعلام کردن افتخارات جوایز نوآوری CES ۲۰۲۱ کرده است.

دستگاه‌ها، پلتفرم‌ها و فناوری‌ها در میان ۲۸ دسته بندی مختلف برای “طراحی ممتاز و برجسته و همچنین فراهم آوردن مهندسی پیشتاز در محصولات حوزه فناوری برای مصرف کنندگان” مشخص شدند. که در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از این ۸ گوشی موبایل هوشمندی که موفق به بدست آوردن جوایز نوآوری در محصولات موجود در CES ۲۰۲۱ شده‌اند، همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما در مجله اینترنتی آرادمگ همراه باشید.

همانطور که پیش از این هم اشاره شد، دسته بندی دستگاه‌های گوشی موبایل شاهد حضور ۸ گوشی هوشمند بوده است که اگر بخواهیم بیشتر در رابطه با آن توضیح دهیم، می‌توانیم بگوییم که یک گوشی موبایل هوشمند گیمینگ در این دسته بندی وجود دارد، گوشی چرخان LG در بین آن‌ها مشاهده می‌شود و همچنین یک گوشی موبایل هوشمند تاشو هم در بین آن‌ها به چشم می‌خورد. اما علاوه بر این، تعداد کمی از آن‌ها هم وجود دارند که بیشتر برای ارزشمند بودن در برابر بهایی که برای آن‌ها پرداخته می‌شود، در این لیست حضور پیدا کرده‌اند و به عبارت دیگر، به خاطر مقرون به صرفه بودن در این لیست حضور پیدا کرده‌اند و مانند گوشی صفحه چرخان LG و یا نمونه‌های دیگر، دارای خلاقیت و نوآوری خاصی در طراحی خود نیستند که برجسته و شاخص باشد. این ۸ گوشی موبایل هوشمندی که در این لیست می‌توان مشاهده کرد، شامل لیست زیر می‌شوند که اسم آن‌ها را می‌توانید مشاهده کنید.

  • Asus ROG Phone ۳ و Asus ROG Kunai ۳ Gamepad
  • LG Wing 5G
  • LG Velvet 5G
  • TCL ۱۰ ۵G UW
  • Samsung Galaxy Z Flip 5G
  • Samsung Galaxy Note ۲۰ ۵G یا Note ۲۰ Ultra 5G
  • Samsung Galaxy A51 5G
  • OnePlus ۸ Pro

“پنل حرفه‌ای و نخبه‌ی متخصصان این صنعت” که از ۸۹ نفر تشکیل شده است، گوشی موبایل هوشمند میان رده شرکت سامسونگ در سال ۲۰۲۰ به اسم Samsung Galaxy A51 5G را به خاطر مقرون به صرفه بودن و ارزش بسیار بالا نسبت به بهای پرداختی برای آن، مورد ستایش قرار داده است. و این در حالی است که گوشی موبایل هوشمند پرچمدار شرکت چینی وان پلاس در سال ۲۰۲۰ به اسم OnePlus ۸ Pro نیز “گوشی موبایل هوشمند پیشتاز” توسط این پنل حرفه‌ای معرفی شده است. از سوی دیگر، گوشی موبایل هوشمند گیمینگ Asus ROG Phone ۳ نیز به خاطر راهکاری که برای دفع و از بین بردن گرما و همچنین کاهش دادن دمای بدنه خود به کار برده بود، موفق به بدست آوردن یکی از این جوایز از سوی CES ۲۰۲۱ شد. علاوه بر این، ROG Phone ۳ به خاطر صدای حرفه‌ای و همچنین “طراحی ساده و در عین حال آینده نگرانه خود با محوریت بازی‌های ویدئویی” در کنار ROG ۳ Kunai Gamepad نیز مورد تمجید و ستایش قرار گرفته است که مرزهای موجود بین یک گوشی موبایل هوشمند و یک کنسول بازی را تقریبا از بین برده است.

گوشی موبایل هوشمند TCL ۱۰ ۵G UW که فقط در یک شرکت مخابراتی در سرتاسر ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار دارد، به دلیل طراحی غیر معمول و عجیب دوربین خود لایق جایزه خود بوده است و علاوه بر این، ظاهرا به دلیل در اختیار داشتن این قابلیت که یک اسم فانتزی برای هر ویژگی و مشخصات ساده و معمولی خود انتخاب کرده است، به این دستاورد دست پیدا کرده است. در رابطه با این موضوع، می‌توانیم به ویژگی‌هایی از قبیل یک صفحه نمایش NXTVISION فول اچ دی پلاس با اندازه ۶.۵۳ اینچ، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های به اشتراک گذاری صدا به اسم Super Bluetooth و همچنین دوربین‌های سه گانه در پنل پشتی بدنه این دستگاه که در راس آن‌ها یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی همه کاره به اسم NXTVISION وجود دارد و توسط هوش مصنوعی کنترل و هدایت می‌شود، اشاره کنیم که مورد توجه CES ۲۰۲۱ قرار گرفته است.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.