راهنمای خرید گوشی موبایل بین ۶ تا ۲۰ میلیون تومان- مهر ۹۹

اگر تصمیم به خرید یک گوشی تلفن همراه مقرون به صرفه و میان رده دارید، انتخاب شما می‌تواند از میان انواع گوشی موبایل بین ۶ تا ۲۰ میلیون تومان باشد. در این رده گوشی‌های هواوی ، موتورولا و شیائومی بیشتر از هر برند دیگری یکه تازی می‌کنند. بدیهی است که با پرداخت مبالغی در بازه ۶ تا ۲۰ میلیون تومان، می‌توانید یک گوشی با دوربین کیفیت بالا، صفحه نمایش بزرگ و مشخصات فنی عالی خریداری نمایید.

به این منظور در ادامه با ما همراه باشید.

گوشی موبایل بین ۶ تا ۲۰ میلیون تومان | ۶ تا ۱۰ میلیون تومان

در این قسمت از برند شیائومی ، سامسونگ ، هواوی ، هانر ، موتورولا مدل هایی را می‌بینیم.

معرفی گوشی موبایل شیائومی مدل redmi Note 9 pro ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

در میان مدل‌های بین ۶ تا ۱۰ میلیون تومان، گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi Note 9 Pro با داشتن ۱۲۸ گیگابایت حافظه، محصولی عالی به نظر می‌رسد. این گوشی دارای ۲۰۹ گرم وزن بوده و بدنه جذاب آن، بسیار عالی در دست جای می‌گیرد. طول و عرض و ارتفاع این محصول نیز به ترتیب ۱۶۵.۸، ۷۶.۷ و ۸.۸ میلی‌متر هستند.

اندازه صفحه نمایش Redmi Note 9 Pro شیائومی دارای صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی بوده و کیفیت آن ۲۴۰۰*۱۰۸۰ پیکسل است. سی پی یو شیائومی Redmi Note 9 Pro هشت هسته‌ای و چیپ ست پردازنده آن نیز کوالکام SM7125 Snapdragon 720G ( 8nm ) در نظر گرفته شده‌اند.

حافظه داخلی این محصول، همان طور که در عنوان نیز ذکر شد، ۱۲۸ گیگابایت بوده و رم آن ۶ گیگابایت قرار داده شده است. همین طور به سیستم عامل اندروید ۱۰ مجهز است.

به سراغ دوربین Redmi Note 9 Pro می‌رویم. برای دوربین اصلی، از دوربین چهارگانه استفاده شده است که به ترتیب ۶۴ ، ۸ ، ۵ و ۲ مگاپیکسلی هستند. این دوربین دارای قابلیت‌های  HDR و عکاسی پانوراما بوده و می‌تواند فیلمبرداری ۴K را با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه انجام دهد.

دوربین دوم نیز ۱۶ مگاپیکسلی است. این می‌تواند عکاسی با  HDR انجام دهد.

حسگر اثر انگشت نیز در این گوشی در سمت راست دستگاه بوده و قابلیت تشخیص بالا برخوردار است.

نوت 9 پرو

گوشی موبایل بین ۶ تا ۲۰ میلیون تومان | ۱۰ تا ۱۴ میلیون تومان

در بازه قیمتی ۱۰ تا ۱۴ میلیون تومان، می‌توانید مدل هایی از برندهای سامسونگ و شیائومی خریداری نمایید.

معرفی گوشی موبایل شیائومی مدل Mi 10 Lite 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

در میان مدل‌های بین ۱۰ تا ۱۴ میلیون تومان، گوشی موبایل شیائومی مدل Mi 10 Lite 5G با داشتن ۱۲۸ گیگابایت حافظه، محصولی عالی به نظر می‌رسد. این گوشی دارای ۱۹۲ گرم وزن بوده و بدنه جذاب آن، بسیار عالی در دست جای می‌گیرد. طول و عرض و ارتفاع این محصول نیز به ترتیب ۱۶۳.۷، ۷۴.۸ و ۷.۹ میلی‌متر هستند.

اندازه صفحه نمایش Mi 10 Lite 5G شیائومی دارای صفحه نمایش ۶.۵۷ اینچی بوده و کیفیت آن ۲۴۰۰*۱۰۸۰ پیکسل است. سی پی یو شیائومی Mi 10 Lite 5G هشت هسته‌ای و چیپ ست پردازنده آن نیز کوالکام SDM765 Snapdragon 765G (7 nm) در نظر گرفته شده‌اند.

حافظه داخلی این محصول، همان طور که در عنوان نیز ذکر شد، ۱۲۸ گیگابایت بوده و رم آن ۶ گیگابایت قرار داده شده است. همین طور به سیستم عامل اندروید ۱۰ مجهز است.

به سراغ دوربین Mi 10 Lite 5G می‌رویم. برای دوربین اصلی، از دوربین چهارگانه استفاده شده است که به ترتیب ۴۸ ، ۸ ، ۲ و ۲ مگاپیکسلی هستند. این دوربین دارای قابلیت‌های  HDR و عکاسی پانوراما بوده و می‌تواند فیلمبرداری ۴K را با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه انجام دهد.

دوربین دوم نیز ۱۶ مگاپیکسلی است. این می‌تواند عکاسی با  HDR انجام دهد.

حسگر اثر انگشت نیز در این گوشی در زیر صفحه نمایش دستگاه بوده و قابلیت تشخیص بالا برخوردار است.

گوشی موبایل بین ۶ تا ۲۰ میلیون تومان | ۱۴ تا ۱۷ میلیون تومان

در این بازه قیمتی با گوشی‌های برند شیائومی ، سامسونگ و ایفون همراه می‌شویم.

معرفی گوشی موبایل شیائومی مدل Pocophone F2 Pro 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

در میان مدل‌های بین ۱۴ تا ۱۷ میلیون تومان، گوشی موبایل شیائومی مدل Pocophone F2 Pro 5G با داشتن ۱۲۸ گیگابایت حافظه، محصولی عالی به نظر می‌رسد. این گوشی دارای ۲۱۹ گرم وزن بوده و بدنه جذاب آن، بسیار عالی در دست جای می‌گیرد. طول و عرض و ارتفاع این محصول نیز به ترتیب ۱۶۳.۳، ۷۵.۴ و ۸.۹ میلی‌متر هستند.

اندازه صفحه نمایش Pocophone F2 Pro 5G شیائومی دارای صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی بوده و کیفیت آن ۲۴۰۰*۱۰۸۰ پیکسل است. سی پی یو شیائومی Pocophone F2 Pro 5G هشت هسته‌ای و چیپ ست پردازنده آن نیز کوالکام SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) در نظر گرفته شده‌اند.

حافظه داخلی این محصول، همان طور که در عنوان نیز ذکر شد، ۱۲۸ گیگابایت بوده و رم آن ۶ گیگابایت قرار داده شده است. همین طور به سیستم عامل اندروید ۱۰ مجهز است.

به سراغ دوربین Pocophone F2 Pro 5G می‌رویم. برای دوربین اصلی، از دوربین چهارگانه استفاده شده است که به ترتیب ۶۴ ، ۱۳ ، ۵ و ۲ مگاپیکسلی هستند. این دوربین دارای قابلیت‌های  HDR و عکاسی پانوراما بوده و می‌تواند فیلمبرداری ۸K را با سرعت ۲۴ , ۳۰ فریم بر ثانیه انجام دهد.

دوربین دوم نیز ۲۰ مگاپیکسلی است. این می‌تواند عکاسی با  HDR انجام دهد.

حسگر اثر انگشت نیز در این گوشی در زیر صفحه نمایش دستگاه بوده و قابلیت تشخیص بالا برخوردار است.

 

گوشی موبایل بین ۶ تا ۲۰ میلیون تومان | ۱۷ تا ۲۰ میلیون تومان

در این بازه قیمتی با گوشی‌های برند سامسونگ و ایفون همراه می‌شویم.

معرفی گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy S10 Plus ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

در میان مدل‌های بین ۱۷ تا ۲۰ میلیون تومان، گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy S10 Plus با داشتن ۱۲۸ گیگابایت حافظه، محصولی عالی به نظر می‌رسد. این گوشی دارای ۱۷۵ گرم وزن بوده و بدنه جذاب آن، بسیار عالی در دست جای می‌گیرد. طول و عرض و ارتفاع این محصول نیز به ترتیب ۱۵۷.۶، ۷۴.۱ و ۷.۸ میلی‌متر هستند.

اندازه صفحه نمایش Galaxy S10 Plus سامسونگ دارای صفحه نمایش ۶.۴ اینچی بوده و کیفیت آن ۳۰۴۰*۱۴۴۰ پیکسل است. سی پی یو سامسونگ Galaxy S10 Plus هشت هسته‌ای و چیپ ست پردازنده آن نیز اگزینوس ( Exynos ) مدل ۹۸۲۰ در نظر گرفته شده‌اند.

حافظه داخلی این محصول، همان طور که در عنوان نیز ذکر شد، ۱۲۸ گیگابایت بوده و رم آن ۶ گیگابایت قرار داده شده است. همین طور به سیستم عامل اندروید ۹ قابل ارتقا به ۱۰ مجهز است.

به سراغ دوربین Galaxy S10 Plus می‌رویم. برای دوربین اصلی، از دوربین سه گانه استفاده شده است که به ترتیب ۱۲ ، ۱۲ و ۱۶  مگاپیکسلی هستند. این دوربین دارای قابلیت‌های  HDR و عکاسی پانوراما بوده و می‌تواند فیلمبرداری ۴K را با سرعت  ۳۰ فریم بر ثانیه انجام دهد.

دوربین دوم نیز ۱۰ و ۸ مگاپیکسلی است. این می‌تواند عکاسی با  HDR انجام دهد.

حسگر اثر انگشت نیز در این گوشی در زیر صفحه نمایش دستگاه بوده و قابلیت تشخیص بالا برخوردار است.

 

گوشی مورد علاقه شما از میان فهرست بالا، کدامیک است؟