تصویر Honor V40 طراحی آن را برای اولین بار نمایش می‌دهد

honor
honor

برند Honor قول داده است که درست پس از شروع فعالیت خود به عنوان یک شرکت مستقل و جدا از هوآوی، یک گوشی هوشمند جدید راهی بازار کند. با توجه به این موضوع، می‌توانیم حدس بزنیم و تقریبا اطمینان داشته باشیم که آن‌ها در حال صحبت کردن درمورد Honor V40 هستند.

در حال حاضر، متاسفانه اطلاعات ما درمورد این دستگاه بسیار اندک و محدود است و ما هنوز هیچ اطلاعاتی درمورد مشخصات و ویژگی‌های اجزای داخلی آن که این برند قرار است به کار بگیرد، در اختیار نداریم. اما امروز یک تصویر جدید در اختیار ما گذاشته شده است که می‌تواند یک تصویر ذهنی واضح‌تر و شفاف‌تری از طراحی و شکل ظاهری این دستگاه در اختیار ما قرار دهد. اما این تمام ماجرا نیست. علاوه بر این تصویری که از آن صحبت کردیم، یک تصویر دیگر هم از گوشی هوشمند پیش روی برند Honor منتشر شده است که شماتیک آن را به ما نشان می‌دهد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و دیدن تصویر جدیدی که از طراحی و شکل ظاهری گوشی هوشمند پیش روی Honor V40 در اختیار ما قرار داده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

تصویر رندر شده‌ای که از گوشی هوشمند پیش روی Honor V40 منتشر و فاش شده است، و همینطور شماتیک آن، نشان دهنده وجود یک ماژول دوربین دایره شکل منحصر به فرد در پنل پشتی بدنه این دستگاه هستند که در بدنه آن طراحی و پیاده سازی شده است. علاوه بر این، ویژگی شاخص دیگری که در طراحی و شکل ظاهری این دستگاه در اولین تصاویر منتشر شده از آن قابل دیدن است، یک بریدگی یا حفره کپسولی شکل بر روی صفحه نمایش این دستگاه و پنل جلوی بدنه آن می‌باشد که می‌تواند تایید کند این دستگاه دارای بیش از یک دوربین سلفی خواهد بود. انتظار می‌رود که علاوه بر دوربین سلفی رایج، یک سنسور تشخیص عمق میدان دید برای تار کردن پس زمینه و ایجاد افکت بوکه در عکس‌های پرتره سلفی در کنار آن وجود داشته باشد و یا Honor قصد داشته باشد از یک دوربین ثانویه که می‌تواند دارای یک لنز فوق عریض باشد، در این دستگاه استفاده کند. ویژگی شاخص دیگری که در تصویر Honor V40 و در طراحی و شکل ظاهری آن می‌توانیم مشاهده کنیم، این است که Honor صفحه نمایش آن را به صورت خمیده طراحی کرده است.

honor
تصویر فاش شده از شماتیک Honor V40

اما اگر نگاه دقیق‌تری از فاصله نزدیک‌تر به این تصویر داشته باشیم، می‌توانیم مشاهده کنیم که نوشته‌هایی که بر روی ماژول و جایگاه دوربین‌های این دستگاه وجود دارد، نشان می‌دهند که گوشی هوشمند پیش روی V40 دارای دوربینی خواهد بود که دارای یک لنز منحنی ساخته شده توسط Leica می‌باشد. در هر صورت، کاملا واضح و روشن است که ماژول و جایگاه دوربین‌های دایره شکل این دستگاه از یک ساعت الهام گرفته شده است. این موضوع در تصویر شماتیک این گوشی نیز کاملا قابل دیدن است. زیرا شباهت بسیار نزدیک و زیادی بین آن‌ها وجود دارد. علاوه بر این، تصویر شماتیک فاش شده از Honor V40 نشان می‌دهد که حفره پانچ هول کپسولی شکلی که در پنل جلو و صفحه نمایش این دستگاه وجود دارد، کوچک‌تر از نمونه‌های مشابه دیگری خواهد بود که در گذشته و در گوشی‌های هوشمند مختلفی تا به حال دیده بودیم. همچنین می‌توانیم مشاهده کنیم که در ماژول دوربین دایره شکل این دستگاه در پنل پشتی بدنه آن، چهار سنسور دوربین وجود دارد.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.