HTC Desire 20 Pro احتمالا در حال ساخته شدن است

اندروید پای برای گوشی های HTC

می‌دانیم که شرکت HTC اکنون برای مدتی است که در حال ساختن یک گوشی هوشمند جدید است، اما این گوشی چه اسمی خواهد داشت؟ یکی از اینسایدرهای این شرکت با اسم کاربری LlabTooFeR ادعا کرده که این دستگاه Desire 20 Pro خواهد بود.

در حقیقت، او در سابقه خود نشان داده که روابط خوبی با شرکت HTC داشته است و تقریبا می‌توان به اطلاعاتی که او درمورد گوشی‌های این شرکت منتشر می‌کند، اعتماد کرد. اکنون نیز او وارد عمل شده تا یک سری اطلاعات و جزئیات جدید درمورد گوشی هوشمند پیش روی HTC Desire 20 Pro در اختیار ما قرار دهد و با ما به اشتراک بگذارد. شما هم می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حال حاضر، این گوشی هوشمند با اسم رمزی Bayamo شناخته می‌شود اما برای اهداف بازاریابی و تبلیغاتی، با اسم HTC Desire 20 Pro شناخته خواهد شد. بر اساس گفته‌های این منبع، این گوشی هوشمند از نمای پنل پشتی خود شباهت زیادی به گوشی هوشمند Xiaomi Mi 10 خواهد داشت. علاوه بر این، ما در اطلاعاتی که این منبع درمورد گوشی جدید شرکت HTC به اشتراک گذاشته است، می‌توانیم مشاهده کنیم که در گوشه سمت چپ بالای پنل پشتی آن هم جایگاهی برای قرار گیری دوربین‌های آن در نظر گرفته شده است که یک ماژول اضافی دیگر نیز در بیرون از این جایگاه وجود خواهد داشت. همچنین بر اساس منبع ما، این گوشی از نمای رو به رویی خود نیز شبیه به گوشی هوشمند OnePlus 8 به نظر خواهد رسید. بنابراین، می‌توان اطمینان خاطر کامل داشت که شبیه هر گوشی هوشمند جدید دیگری است که این روزها در بازار وجود دارد.

و البته گفته شده که گوشی هوشمند پیش روی HTC Desire 20 Pro دارای یک هدست ۳.۵ میلی متری خواهد بود که همیشه از بودن آن در گوشی‌های هوشمند جدید خوشحال می‌شویم و استقبال می‌کنیم. اما علاوه بر همه‌ی این‌ها ظاهرا به نظر می‌رسد که گوشی هوشمند پیش روی Desire 20 Pro در بنچمارک Geekbench نیز مشاهده شده است که ظاهرا در تستی که از این گوشی در آن گرفته شده بود، امتیازهایی در حد یک گوشی میان رده به دست آورده بود. در حقیقت، ماجرا از این قرار است که امتیازهایی که این گوشی در تست بنچمارک زود هنگام خود به دست آورده است، شبیه به امتیازهایی است که ما می‌توانیم از چیپست Mediatek Helio G80 و یا Exynos 9611 به دست بیاوریم اما لیست مشخصاتی که پس از این تست از این گوشی به انتشار رسیده است، اعلام می‌کند که چیپست این گوشی Snapdragon است که اگر چنین باشد، یک چیپست Snapdragon ۶۶۰ و یا ۶۶۵ می‌تواند به این مشخصات بیشتر نزدیک باشد.

نکته‌ای که در این رابطه به خوبی باید در نظر داشته باشید این است که یک بار دیگر نیز باید خاطر نشان کنم که نتایج و امتیازهایی که از تست بنچمارک Geekbench قبل از عرضه رسمی گوشی‌های هوشمند به انتشار می‌رسد، اغلب به طور قابل توجهی پایین‌تر و کم‌تر از امتیازی است که محصول نهاییِ این گوشی‌ها به دست می‌آورد و اختلاف زیادی بین نمونه اولیه و محصول نهایی وجود خواهد داشت. بنابراین، هنوز زیاد نمی‌توان به این امتیاز اطمینان کرد و آن را امتیاز بنچمارک قطعی این گوشی به شمار آورد. به جز این، در این تست ذکر شده که گوشی هوشمند پیش روی HTC Desire 20 Pro دارای ۶ گیگابایت حافظه رم بوده است. بنابراین، اکنون با اطمینان خاطر بیشتری می‌توان گفت که این گوشی یک میان رده خواهد بود.

در طی چند وقت آینده، ما کاملا با دقت هر چه تمام‌تر به آخرین تغییر و تحول‌هایی که در شرکت HTC به وجود می‌آید توجه خواهیم کرد تا ببینیم این شرکت چه دستور العملی را پیاده خواهد کرد و این که اصلا در نهایت دستگاهی به اسم Desire 20 Pro تبدیل به واقعیت خواهد شد یا خیر. در هر صورت، هنوز باید منتظر باشیم تا اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه در اختیارمان قرار داده شود اما شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که اطلاعات تکمیلی بیشتری در این رابطه در اختیارمان قرار داده شد، قطعا در اسرع وقت شما را هم در جریان قرار خواهیم داد. بنابراین، همچنان در طی روزها و هفته‌های پیش رو نیز با آرادمگ همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.