نمونه عکس دوربین Huawei Mate 40 برای اولین بار منتشر شد

Huawei Mate 40 5G
Huawei Mate 40 5G

بر اساس اطلاعاتی که در طی چند وقت اخیر از شرکت هوآوی منتشر شده است، این شرکت قصد دارد در تاریخ ۲۲ اکتبر برابر با ۱ آبان ماه سال جاری شمسی که دیگر فاصله زیادی هم تا آن باقی نمانده، از لاین آپ سری Huawei Mate 40 رونمایی کند.

اطلاعات و مشخصات دوربین این لاین آپ مدت زیادی است که فاش شده و ما تقریبا می‌دانیم که چه انتظاری باید از آن‌ها داشته باشیم. اما موضوع قابل توجه امروز ما در این مطلب این است که سرانجام موفق به دیدن اولین نمونه عکس از دوربین گوشی‌های هوشمند پیش روی این لاین آپ شده‌ایم. این نمونه عکس جدیدی که برای اولین بار از دوربین این سری منتشر شده است، یکی از نقاط قوت برجسته و قابل توجه این گوشی‌های هوشمند جدید را به ما نشان می‌دهد که هوآوی می‌تواند با تاکید کردن روی آن‌ها به فروش بسیار خوبی در این سری دست پیدا کند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و دیدن اولین نمونه عکس از دوربین‌های گوشی‌های هوشمند سری Huawei Mate 40 همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که He Gang، مدیر بخش گوشی‌های موبایل هوشمند در شرکت هوآوی ، در حساب کاربری شخصی خود در شبکه اجتماعی چینی Weibo یک عکس از ماه در یک روز آفتابی و روشن به اشتراک گذاشته است که اولین نمونه عکس از دوربین گوشی‌های هوشمند سری Huawei Mate 40 به شمار می‌رود و واقعا هم جزئیات تاثیر گذار و قابل توجهی از سطح ماه را نمایش می‌دهد. نکته قابل توجه و جالبی که بد نیست از آن آگاهی داشته باشید، این است که هوآوی یکی از اولین شرکت‌های فعال در حوزه فناوری به شمار می‌رود که عکس گرفتن از سطح ماه با استفاده از گوشی‌های موبایل هوشمند را رواج داد تا امروزه عده زیادی از مردم نیز این کار را تکرار کنند. در حقیقت، این شرکت با انجام دادن این کار، به گونه‌ای قابلیت‌ها، مهارت‌ها و پتانسیل‌های زوم کردن در گوشی‌های موبایل هوشمند خودش را به رخ بقیه سازندگان و تولید کنندگان کشید و یک جورایی خودش را تبدیل به یک الگو کرد. علاوه بر این، شرکت هوآوی همیشه سعی کرده است که با تلاش و کوشش بسیار عملکرد دوربین را در گوشی‌های موبایل هوشمند خودش ارتقاء ببخشد و مهارت‌های جدید بیشتری به آن‌ها اضافه کند. با توجه به این موضوع، انتظارمان برای لاین آپ گوشی‌های هوشمند پیش روی سری Huawei Mate 40 نیز کاملا بالا است تا بتوانند پیشرفت‌ها و مهارت‌های این لاین آپ را یک قدم به جلو هدایت کنند.

سایر انتظارهایی که در حال حاضر از لاین آپ گوشی‌های هوشمند پیش روی سری Huawei Mate 40 داریم، این است که دوربین اصلی آن‌ها دارای یک سنسور ۵۰ مگاپیسلی برای عکاسی و فیلم برداری باشد و علاوه بر این، انتظار داریم که اکنون دارای حالت ۷۶۸۰ فریم در ثانیه نیز باشند. این حالت، به کاربران اجازه خواهد داد تا با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل، به صورت اولترا اسلوموشن فیلم برداری کنند. در حال حاضر انتظار می‌رود که گوشی‌های هوشمند پیش روی شرکت هوآوی در سری Mate 40 پس از اعمال دور جدید تحریم‌های ایالات متحده آمریکا بر علیه این شرکت تولید کننده و سازنده بزرگ چینی، که باعث شده است شرکت TSMC به عنوان تولید کننده چیپست‌های آن‌ها، دیگر قادر به تولید و ارسال کردن محصولات خود برای شرکت هوآوی نباشد، دچار مشکل شود و حتی در تولید این سری نیز با محدودیت‌های بزرگی مواجه شود.

احتمالا باید منتظر معرفی شدن حداقل دو گوشی موبایل هوشمند جدید از این سری باشیم که می‌توانند شامل Huawei Mate 40 به همراه Mate 40 Pro باشند و علاوه بر این، احتمالا یک نسخه Porsche Design دیگر نیز از این سری در آینده عرضه خواهد شد.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.