تاریخ عرضه سری Huawei nova 7 به طور رسمی تایید شد

از مدتی قبل شایعه‌هایی وجود داشت که نشان می‌دادند شرکت هوآوی به دنبال این است که با سه گوشی جدید به اسم Huawei nova 7, nova 7 SE و همینطور nova 7 Pro لاین آپ این سری که اکنون تاریخ عرضه آن‌ها مشخص شده را گسترش دهد.

پیش از این، حرف و حدیث‌هایی به راه افتاده بود مبنی بر این که هوآوی قصد دارد در تاریخ ۲۳ آوریل برابر با ۴ اردیبهشت ماه، یعنی حدود یک هفته دیگر، از سه نماینده جدید این سری رونمایی کند. تازه‌ترین تحولاتی که در این زمینه رخ داده، نشان می‌دهند که این شرکت اخیرا به حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی چینی Weibo مراجعه کرده است تا این تاریخ را به طور رسمی به عنوان تاریخ رونمایی و عرضه این سری تایید کند. با این وجود، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

علاوه بر این، پست جدید شرکت هوآوی در شبکه اجتماعی چینی Weibo یک پوستر جدید نیز از این سری (که هنوز نمی‌دانیم متعلق به کدام یک از سه مدل این گوشی است) منتشر کرده که فقط یک شبح مبهم از این گوشی نشان می‌دهد که فقط جایگاه مستطیل شکلی که برای دوربین‌های چند گانه آن در نظر گرفته شده است، در آن مشخص می‌باشد. همانطور که اشاره کردم، مشخص نیست که این تصویر متعلق به nova 7 است یا nova 7 SE و یا nova 7 Pro.

خود شرکت هوآوی هم هنوز هیچ مشخصات یا اطلاعاتی از مشخصات این سه گوشی در اختیار ما قرار نداده است و ما تقریبا هنوز هیچ چیز درمورد ویژگی‌های هیچ یک از این سه نمی‌دانیم اما بر اساس اطلاعاتی که پیش از این درمورد آن‌ها فاش شده است، اطلاعاتی درمورد چیپست و پردازنده‌های آن‌ها در اختیار داریم و می‌دانیم مدل معمولی این سری به اسم nova 7 و nova 7 SE و nova 7 Pro به ترتیب، به چیپست‌های Kirin 985, Kirin 820 و همینطور Kirin 990 5G مجهز خواهند بود. اما با توجه به این که فعلا در حد شایعه مطرح هستند، نمی‌توانیم از صحت هیچ یک از این مشخصات اطمینان خاطر کامل داشته باشیم و بهترین کار ممکن این است که هنوز صبر کنیم و منتظر تایید رسمی توسط خود هوآوی بمانیم.

اکنون که تاریخ عرضه سری Huawei nova 7 به طور رسمی توسط این شرکت تایید شده، یک پوستر جدید دیگر نیز از این سری در اختیار ما قرار گرفته است که البته چند روز قبل تصویر مبهم و تاری از آن در اختیار داشتیم اما چندان قابل تشخیص نبود. اما این یکی کاملا واضح است. این پوستر می‌تواند ایده بسیار خوبی از طراحی و رنگ‌های مختلف این سری در اختیار ما قرار دهد و همینطور اشاره‌ کوتاهی هم به برخی مشخصات آن‌ها از قبیل پشتیبانی از فناوری ۵G، دوربین‌های دو گانه سلفی و همینطور زوم ۵۰ برابری کرده است.

به احتمال بسیار زیاد، در طی چند روز آینده اطلاعات و جزئیات بیشتری درمورد سری گوشی‌های Huawei nova 7 در اختیار ما قرار داده خواهد شد که هر چه به تاریخ عرضه آن‌ها بیشتر نزدیک شویم، این اطلاعات بیشتر هم خواهند شد. پس همچنان با ما همراه بمانید تا شما را در جریان آخرین تغییر و تحولات قرار دهیم.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.