تصویر Huawei Y8s فاش شد

به لطف Evan Blass، یکی از اینسایدرهای معروف و خوشنام صنعت گوشی‌های موبایل، ما موفق به دیدن یک تصویر جدید از گوشی هوشمند Huawei Y8s شده‌ایم که کاملا هم رسمی و واقعی به نظر می‌رسد.

بر اساس این تصویر، کاملا مشخص است و به نظر می‌رسد که گوشی هوشمند پیش روی Huawei Y8s دارای یک ناچ بزرگ و قابل توجه است و در پنل پشتی آن نیز یک سنسور تشخیص اثر انگشت برای امنیت بیومتریک این گوشی، به همراه دو دوربین وجود دارد که پس از آن‌ها نیز یک فلش LED در یک جایگاه مستطیل شکل در گوشه بالای سمت چپ پنل پشتی این گوشی به کار برده شده است که امروزه تبدیل به یکی از ترندهای جدید صنعت گوشی‌های هوشمند و طراحی آن‌ها شده است. در هر صورت، شما می‌توانید همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه در اختیار شما قرار داده شود.

به طور معمول، گوشی‌های هوشمند سری Y شرکت هوآوی، از مقرون به صرفه‌ترین رده بندی قیمت‌ در دنیای گوشی‌های هوشمند به شمار می‌روند و معمولا نسخه جهانی لاین آپ گوشی‌هایی به شمار می‌روند که در خود کشور چین که سازنده این گوشی‌های هوشمند به شمار می‌رود، با اسم Enjoy شناخته می‌شوند. البته حتی با این وجود نیز تعداد زیادی گوشی هوشمند به اسم Huawei Y در خود کشور چین هم در دسترس قرار دارد و همه‌ی آن‌ها هم با اسم Enjoy شناخته نمی‌شوند. در هر صورت، تصویر جدیدی که اکنون از گوشی هوشمند پیش روی Huawei Y8s به انتشار رسیده است، کمی ما را با ظاهر و طراحی این گوشی آشنا می‌کند.

مشخصات فنی و ویژگی‌های گوشی هوشمند پیش روی Huawei Y8s هنوز مشخص نشده است و احتمالا کمی دیگر تا دیدن آن‌ها باید صبر کنیم زیرا با منتشر شدن تصویر آن، احتمال مشخص شدن مشخصات فنی آن نیز زیاد است. با این حال، نکته جالبی که وجود دارد این است که با وجود این که در حال حاضر شرکت هواوی چهار مدل مختلف از سری گوشی‌های هوشمند Y9 در بازار در دسترس قرار داده است، اما هنوز هیچ مدلی از سری Y8 روانه بازار نشده است. باید منتظر باشیم تا ببینیم این دو را چطور می‌توان با هم مقایسه کرد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.