تولید انبوه iPhone 12 یک ماه تاخیر خورد

iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro Max

بر اساس گزارش جدیدی که توسط Wall Street Journal به انتشار رسیده است، شرکت اپل پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام تصمیم بر این گرفته است تا تولید انبوه گوشی هوشمند پرچمدار بعدی خود به اسم iPhone 12 را یک ماه به تاخیر بیاندازد.به احتمال قطع به یقین، این موضوع می‌تواند به معنی این باشد که iPhone 12 و لاین آپ این سری ممکن است دیرتر از زمان رایجی که معمولا پرچمدارهای جدید آیفون عرضه می‌شوند، روانه بازار شود و احتمالا به پایان ماه اکتبر موکول خواهد شد. با این حال، اگر به خاطر داشته باشید، تا مدتی پیش شایعه‌های زیادی مطرح شده بود که نشان می‌دادند برنامه ریزی و زمانبندی این لاین آپ تغییر خاصی پیدا نخواهد کرد و طبق روال گذشته انجام خواهد شد اما علیرغم این موضوع، مدتی پس از آن در گزارشی که توسط یکی از اینسایدرهای شرکت اپل به اسم Ming-Chi Kuo منتشر شده بود، گفته شد که این لاین آپ یک ماه تاخیر خواهد داشت اما باز هم عده زیادی بودند که اصرار به باور نکردن داشتند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که Wall Street Journal در گزارش جدید خودش، ادامه می‌دهد که شرکت اپل تخمین‌های ساخت را برای ماه‌های جولای تا پایان سال جاری میلادی، ۲۰ درصد کاهش داده است. در هر صورت، بر اساس حرف و حدیث‌ها و شایعه‌هایی که در طی این چند وقت اخیر درمورد گوشی هوشمند iPhone 12 وجود داشته است، گفته می‌شود که این گوشی از زمان iPhone X که در سال ۲۰۱۷ ساخته شده بود تا اکنون، بزرگ‌ترین تغییری خواهد بود که به آیفون‌ها اضافه خواهد شد. درمورد برخی از تغییرات بنیادین جدیدی که قرار است به این سری اضافه شود، می‌توان به یک زبان طراحی و ظاهری جدید اشاره کرد که از نسل جدید iPad Proها الهام گرفته شده است، که دارای لبه‌های کاملا صاف و تخت هستند و علاوه بر این، به سوی سایزهای جدیدی برای صفحه نمایش حرکت خواهند کرد که می‌توانند شامل یک مدل کوچک به سایز ۵.۴ اینچ، یک مدل بزرگ‌تر با سایز ۶.۷ اینچ به همراه دو مدل به اندازه ۶.۱ اینچ باشند.

با وجود این که ظاهرا اکنون دیگر به نظر می‌رسد که تاخیر خوردن خط تولید انبوه iPhone 12 به مدت یک ماه به طور رسمی تایید شده است، اما هنوز هم ویژگی‌های هیجان انگیز زیادی وجود دارد که قرار است به این سری اضافه شود و ما هم دقیقا به خاطر همین ویژگی‌های جدید برای این سری هیجان زده هستیم. از این قبیل ویژگی‌ها می‌توان به قابلیت پشتیبانی کردن از فناوری ارتباطات ۵G در نسل بعدی گوشی‌های هوشمند پرچمدار شرکت اپل موسوم به iPhone 12، دوربین یا سنسور LiDAR (که می‌تواند قابلیت‌های بسیار زیادی در زمینه واقعیت افزوده به این سری اضافه کند) در مدل‌های Proی این لاین آپ و همچنین یک چیپست Apple A14 با سرعت پردازش ۵ نانومتری، بر اساس پروسه پردازشی TSMC و همچنین تعداد زیادی از ویژگی‌های جذاب و هیجان انگیز دیگر اشاره کرد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.