تاریخ معرفی سری Galaxy Note20 رسما مشخص شد

Galaxy Note 20 Ultra
Galaxy Note 20 Ultra

اگر روز گذشته ما را همراهی کرده باشید، قطعا در جریان هستید که یک شایعه جدید منتشر شده بود که نشان می‌داد تاریخ عرض سری Galaxy Note20 احتمالا تغییر کرده است. با این حال، ظاهرا تاریخ معرفی آن‌ها همچنان بدون تغییر باقی خواهد ماند.

زیرا شرکت سامسونگ امروز به طور رسمی اعلام کرد که رویداد Galaxy Unpacked بعدی قطعا در تاریخ ۵ آگست برابر با ۱۵ مرداد ماه سال جاری شمسی برگزار خواهد شد. بنابراین، اگر قصد دیدن معرفی برخی از پرچمدارهای بعدی و گوشی‌های هوشمند بزرگ و قدرتمند شرکت سامسونگ را دارید، باید تقویم گوشی موبایل یا ساعت خود را برای این رویداد تنظیم کنید. علاوه بر این، یک تیزر ۱۵ ثانیه‌ای جدید که توسط سامسونگ منتشر شده است نیز دستگاه بعدی این شرکت که به یک قلم S Pen مجهز خواهد بود را به نمایش گذاشته است که بسیار دیدنی است. شما در تاریخ ۱۵ مرداد برابر با ۵ آگست می‌توانید این رویداد آنلاین را به صورت زنده از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی Samsung.com و یا پایگاه اطلاع رسانی انگلیسی زبان این شرکت به نشانی Samsung U.S Newsroom مشاهده کنید. همچنان با آرادمگ همراه باشید. شرکت سامسونگ اخیرا در این زمینه اظهار کرده است که:

تمایل ایجاد کردن ارتباطات معنی دار و همینطور تولید کردن محصولات جدید به طور مرتب، دو فاکتور ثابت و دائمی در دنیای تغییرات هستند. گوشی‌های موبایل ما نیاز دارند تا همیشه آماده باشند تا بدین صورت به ما کمک کنند که همیشه در دسترس باقی بمانیم، در جریان مهم‌ترین و پرتکرارترین کارهای اطراف خود باشیم و در عین حال نیز راه‌ها و شیوه‌های جدیدی برای کار کردن و بازی کردن با آن‌ها در اختیار ما قرار دهند. در تاریخ ۵ آگست برابر با ۱۵ مرداد ماه سال جاری شمسی برای برگزاری یک رویداد مجازی Galaxy Unpacked آماده محلق شدن به ما باشید تا در آخرین و جدیدترین دستگاه‌های Galaxy ما برای پیدا کردن چیزهای ناشناخته جدید جست و جو کنید که فقط به منظور اضافه کردن قدرت به زندگی شما و قدرت بخشیدن به آن طراحی و ساخته شده‌اند.

همانطور که احتمالا می‌توانید حدس بزنید، شرکت سامسونگ به دلیل شیوع ویروس کرونا و پاندمی آن در سراسر دنیا، این رویداد را به صورت مجاری و بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد کرد. این بیانیه، می‌تواند به معنی پایان یافتن تمام حرف و حدیث‌هایی که در این زمینه وجود داشت، باشد. زیرا کم کم شایعه‌هایی که حکایت از تاخیر خوردن تاریخ معرفی و عرضه سری سامسونگ Galaxy Note20 داشتند، در حال زیاد شدن بودند.

در هر حال، ما در تاریخ ۵ آگست برابر با ۱۵ مرداد ماه، انتظار معرفی شدن دو مدل از سری سامسونگ Galaxy Note20 داریم. یکی از این دو مدل، Galaxy Note20 Ultra خواهد بود که بر اساس حرف و حدیث‌هایی که درمورد آن وجود دارد، به یک صفحه نمایش ۶.۸۷ اینچی AMOLED مجهز خواهد بود. به احتمال بسیار زیاد، باید منتظر دیدن صفحه نمایشی در این دستگاه باشیم که دارای نرخ به روزرسانی ۱۲۰ هرتز می‌باشد. این موضوع به این معنی است که صفحه نمایش گوشی هوشمند پیش روی Galaxy Note20 Ultra می‌تواند در هر ثانیه ۱۲۰ مرتبه به ‌روزرسانی شود. این ویژگی، باعث ایجاد یک تجربه بسیار نرم و روان از اسکرول کردن با این گوشی خواهد شد و در عین حال، باعث به وجود آمدن و نمایش انیمیشن‌های بسیار نرم و روان در آن نیز خواهد شد.

گفته می‌شود که نسخه آمریکای گوشی پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy Note20 Ultra در این کشور به یک چیپست Snapdragon 865 مجهز خواهد بود که دارای پروسه پردازش ۷ نانومتری است. البته، Galaxy Note20 Ultra در حال حاضر از این شانس نیز برخوردار است تا به یک چیپست Snapdragon 865 Plus مجهز باشد که البته، باید توجه داشته باشید که این چیپست هنوز به طور رسمی رونمایی و معرفی نشده است. با این وجود، نسخه جهانی این دستگاه ممکن است به یک چیپست Exynos 992 مجهز شود. گفته می‌شود که این چیپست بر پایه پروسه پردازش ۵ نانومتری ساخته خواهد شد که اگر حقیقت داشته باشد، می‌تواند خودش را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و سرسخت‌ترین رقیبان چیپست جدید A14 Bionic معرفی کند که قرار است در لاین آپ سری آیفون ۱۲ شرکت اپل به کار برده شود.

در هر حال، یک بار دیگر باید اطمینان خاطر داشته باشیم که این دستگاه در تاریخ قبلی که مشخص شده بود، رونمایی و معرفی خواهد شد و خوشبختانه قرار نیست هیچ تاخیری داشته باشد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.