ال جی در MWC 2019 گوشی هوشمند منعطف معرفی می کند

ال جی

شرکت های سامسونگ، هوآوی، شیائومی و چندی دیگر تایید کردند که گوشی هوشمند منعطف در دست توسعه دارند و بزودی آن را رونمایی می کنند. سال ۲۰۱۹ یکی از سال هاییست که باید شاهد معرفی چندین اسمارتفون منعطف باشیم که هر یک دارای ویژگی های خاص خود هستند.

حال ال جی نیز به این گروه پیوسته و روی تلفن هوشمند تاشو مشغول کار است. محصولی که قرار شد در MWC 2019 رونمایی شود و باید شاهد ویژگی های برجسته باشیم.

به نقل از منابع کره ای، ال جی با رونمایی تلفن هوشمند منعطف خود در MWC 2019 به شایعات همیشگی پایان می دهد. این دیوایس همانند Galaxy F سامسونگ و کانسپت فون هوآوی به صفحه نمایش منعطفی مجهز است. یکی از منابع نقل کردند که محصول شرکت ال جی شباهتی هم به  ZTE Axon M دارد اما در مقایسه از ضخامت کمتری برخوردار است.

شایعات می گویند ال جی قیمت ۹۰۰ دلاری برای محصول تاشو خود در نظر گرفته و نمی خواهد هزینه ۱۸۰۰ دلاری مشابه سامسونگ در نظر گیرد. پیشتر یکی از مدیران ارشد ال جی طی نمایشگاه  CES اعلام کرد این کمپانی به دنبال محصولات منحصربفردی با حفظ رقابت با رقباست. گفته شده یکی از قابلیت های محصول جدید ال جی قابلیت اشاره دست در پاسخ دادن به تماس ها می باشد. این فناوری قرار است روی سری V و G این شرکت به کار گرفته شد و یعنی سال جاری G8 و V50 چنین قابلیتی را دربرمی گیرند.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس اکتفا کرد.