تصاویر LG Stylo 6 برای اولین بار طراحی آن را نشان می‌دهند

شرکت LG ماه ژوئن گذشته، گوشی هوشمند Stylo 5 را رونمایی و معرفی کرده بود و اکنون با توجه به تصاویر جدیدی که امروز به دست ما رسیده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که این شرکت به زودی مدل بعدی این سری به اسم Stylo 6 را هم معرفی خواهد کرد.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که اخیرا Evan Blass که یکی از خوشنام‌ترین اینسایدرهای صنعت گوشی‌های موبایل هوشمند به شمار می‌رود، یک سری تصویر رندر شده در فضای مجازی به انتشار رسانده است که بر اساس شواهد و مدارکی که در اختیار داریم، به گوشی هوشمند پیش روی LG Stylo 6 تعلق دارند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

بر اساس این تصاویر جدید، ظاهرا این طور به نظر می‌رسد که گوشی هوشمند LG Stylo 6 دارای یک صفحه نمایش بزرگ است که در بالای آن یک ناچ U شکل تقریبا بزرگ وجود دارد اما به جز آن، لبه‌های صفحه نمایش، مخصوصا در بالا و پایین آن کاملا باریک هستند. در پنل پشتی این گوشی نیز به نظر می‌رسد که Stylo 6 دارای دوربین‌های سه گانه در بدنه پشتی خود خواهد بود که به صورت افقی کنار هم قرار گرفته‌اند و جایگزین دوربین تکی نسل قبلی این گوشی یعنی Stylo 5 شده‌اند. البته یک ویژگی دیگر نیز در این قسمت از بدنه Stylo 6 وجود دارد که در حقیقت، از نسل قبلی آن به این گوشی انتقال پیدا کرده و در حقیقت، جزو ویژگی‌هایی است که از نسل قبل به آن رسیده است. به جز دوربین‌های سه گانه که در پنل پشتی بدنه Stylo 6 قرار دارند، یک سنسور تشخیص اثر انگشت نیز برای امنیت بیومتریک این دستگاه به کار برده شده است.

البته به جز این، ویژگی‌های دیگری نیز در تصاویر رندر شده‌ی گوشی هوشمند LG Stylo 6 وجود دارد که می‌توانیم به شرح آن‌ها نیز بپردازیم. در این رابطه، می‌توان به این نکته اشاره کرد که در سمت راست بدنه این گوشی دگمه پاور آن قرار داده شده است اما در لبه سمت راست بدنه آن، ویژگی‌های زیادی وجود دارد. در این قسمت، به جز درگاه سیمکارت دو گانه این گوشی (که از یکی از این درگاه‌ها به عنوان جایگاه کارت حافظه micro SD نیز می‌توانید استفاده کنید) دگمه‌های کنترل صدا نیز وجود دارد. البته در این قسمت یک دگمه دیگر نیز وجود دارد که به احتمال بسیار زیاد، باید دگمه اختصاصی برای فعال کردن و استفاده از دستیار صوتی اختصاصی شرکت گوگل به اسم Google Assistant باشد. در غیر این صورت، اگر دگمه اختصاصی برای فعال کردن دستیار صوتی اختصاصی گوگل نباشد، شناسایی و حدس زدن عملکرد آن هنوز ممکن نیست و باید زمان بیشتری صبر کنیم تا اطلاعات تکمیلی بیشتری در رابطه با این موضوع در اختیارمان قرار داده شود.

در تصاویر جدیدی که امروز از گوشی هوشمند پیش روی LG Stylo 6 به انتشار رسیده است، می‌توان مشاهده کرد که در لبه زیرین آن یک درگاه هدست ۳.۵ میلی متری به همراه یک درگاه USB Type C و همینطور اسپیکر مشبک این دستگاه وجود دارد. علاوه بر این‌ها، میکروفون اصلی این گوشی برای مکالمه و ضبط صدا نیز در لبه زیرین آن کار گذاشته شده است. البته همانطور که از اسم این گوشی نیز می‌توان متوجه شد، وجود قلم سوزنی یکی از ویژگی‌ها و مشخصات کلیدی و اصلی آن به شمار می‌رود. این قلم نیز به همراه سایر ویژگی‌هایی که اشاره شد، در لبه زیرین بدنه Stylo 6 قرار داده شده است. میکروفون ثانویه این گوشی نیز در لبه بالایی بدنه آن کار گذاشته شده است.

نکته قابل توجهی که وجود دارد، این است که در یکی از تصاویری که Evan Blass از این گوشی به انتشار رسانده است، طراحی قلم گوشی LG Stylo 6 را نیز می‌توانیم مشاهده کنیم. با این وجود، خود شرکت سازنده این گوشی هنوز حتی یک کلمه هم درمورد Stylo 6 صحبت نکرده است اما اگر تاریخی که بر روی صفحه نمایش این گوشی که در این تصاویر قابل دیدن است، نشان دهنده چیز خاصی باشد، ما در تاریخ ۱۸ می برابر با ۲۹ اردیبهشت یعنی تقریبا یک هفته دیگر، باید منتظر باشیم تا این دستگاه به صورت رسمی رونمایی و معرفی شود. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، تا آن زمان، همچنان با آرادمگ همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.