طراحی LG Velvet به طور رسمی مشخص شد

اگر در جریان بوده باشید، هفته گذشته شرکت LG به طور رسمی لاین آپ گوشی‌های هوشمند جدید خود به اسم Velvet را معرفی کرد اما در حقیقت، هیچ اطلاعات یا جزئیات خاصی درمورد مشخصات آن‌ها در اختیار رسانه‌ها قرار نداد تا این که امروز طراحی آن‌ها مشخص شد.

اکنون که دقیقا یک هفته از معرفی اولیه این سری توسط شرکت LG گذشته است، این شرکت کره‌ای اکنون تصمیم گرفته که معرفی خودش را همچنان ادامه بدهد و در طی این امر به طور رسمی از طراحی و ظاهر گوشی هوشمند پیش روی LG Velvet رونمایی کرد. اما این تمام ماجرا نیست چرا که این شرکت در کنار رونمایی رسمی از ظاهر و طراحی این گوشی، اطلاعاتی در اختیار ما قرار داده است که نشان می‌دهند این دستگاه به یک چیپست Snapdragon 765G مجهز شده خواهد بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

آن طور که از تصاویر رسمی این گوشی مشخص شده است، این دستگاه در پنل پشتی خود دارای سه دوربین مختلف به همراه یک فلش LED خواهد بود که بر اساس این تصاویر، احتمالا دارای یک دوربین اصلی عملکردی خواهد بود و در کنار آن نیز دو دوربین ثانویه وجود خواهد داشت که احتمالا بیشتر نقش مکمل خواهند داشت. احتمالا یکی از این دو دوربین یک سنسور تشخیص عمق میدان دید برای تار کردن پس زمینه تصاویر خواهد بود و دوربین ثانویه بعدی نیز احتمالا یک سنسور B/W خواهد بود که می‌تواند عمق بیشتری به رنگ‌ عکس‌های این گوشی اضافه کند و یا شاید هم یک دوربین اختصاصی برای عکاسی در حالت مایکرو باشد.

بر اساس تصاویری که از طراحی گوشی هوشمند پیش روی LG Velvet به انتشار رسیده است، این گوشی دارای چهار رنگ مختلف خواهد بود که شامل سفید، مشکی، سبز و همچنین یک مدل خیره کننده خواهد بود که ترکیبی از چند رنگ مختلف است که شامل بنفش، نارنجی، صورتی و مروارید مایل به زرد هستند. بدون شک، زیباترین رنگ این گوشی همین رنگ ترکیبی است. گوشی هوشمند LG Velvet هم در پنل پشتی و هم در پنل جلویی خود دارای لبه‌های خمیده است که به در دست گرفتن بهتر این گوشی می‌تواند کمک زیادی کند تا خوش دست‌تر باشد. اما همانطور که از تصویری که از پنل صفحه نمایش این دستگاه در دسترس قرار داده شده است می‌توان مشاهده کرد، دارای یک ناچ به شکل قطره اشک است که شاید هنوز هم زیاد مورد پسند عده‌ای از علاقه مندان به گوشی‌های هوشمند قرار نداشته باشد. در هر صورت، به نظر می‌رسد که شرکت LG تمایلی ندارد که به صورت یکجا تمام مشخصات این گوشی را در اختیار ما قرار دهد و قصد دارد با قطره قطره منتشر کردن مشخصات آن، حسابی ما را برای این گوشی هیجان زده کند. بنابراین ظاهرا به نظر می‌رسد که هنوز باید مدت بیشتری صبر کنیم تا از تمام مشخصات این دستگاه آگاهی پیدا کنیم اما شما در طی این مدت می‌توانید همچنین با ما همراه باشید تا از آخرین تغییر و تحولات و اخبار این گوشی آگاهی پیدا کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.