تصویر جدید LG Velvet مجددا فاش شد

در طی چند وقت اخیر اطلاعات و جزئیات زیادی درمورد گوشی نوآورانه‌ی جدید شرکت LG به اسم Velvet در حال منتشر شدن است. امروز هم یک تصویر جدید از بدنه آن به همراه یک تصویر از صفحه “About” این گوشی به دست ما رسیده است.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که آخرین اطلاعات و جزئیات جدیدی که درمورد گوشی هوشمند پیش روی LG Velvet به دست ما رسیده است، توسط Wireless Power Consortium منتشر شده است که این اواخر گواهینامه‌ها و مجوزهای مورد نیاز این گوشی را صادر کرده است و در طی این پروسه نیز تایید شده که این دستگاه قادر به پشتیبانی کردن از شارژ بی سیم با سرعت ۱۰ وات خواهد بود که برای یک گوشی میان رده شگفت انگیز است. اخیرا گفته شده است که این گوشی دارای دریافت کننده‌ی Power Class 0 می‌باشد که یک استاندارد به شمار می‌رود که قابلیت پشتیبانی کردن از شارژ سریع تا حد ۳۰ وات دارد اما همانطور که اشاره کوتاهی کرده بودم، در گوشی‌های میان رده کاربرد چندان خاصی ندارد (در حقیقت، زیاد مرسوم نیست) و بیشتر برای گوشی‌های رده بالا به کار برده می‌شود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

از طرفی دیگر، گوشی هوشمند پیش روی LG Velvet تلاش این شرکت برای احیای مجدد و زنده کردن دوباره‌ی لاین آپ گوشی‌های میان رده آن‌ها به شمار می‌رود و در حقیقت، قرار است آغاز کننده یک مسیر جدید برای این شرکت باشد و دقیقا هم به همین خاطر از یک زبان طراحی جدید در ساخت آن به کار برده شده است که پیش از این، قبلا در هیچ یک از محصولات دیگر شرکت LG و حتی می‌توان ادعا کرد که در هیچ برند دیگری که در این زمینه در بازار فعالیت می‌کند، مشاهده نشده بود. در حقیقت، این شرکت به شدت عقیده دارد که می‌تواند با ایجاد کردن تغییر و تحول‌های جدید در طراحی محصولات خود، به این جنبه از آن‌ها بیشتر تکیه کند تا فقط مشخصات آن‌ها. آن‌ها قصد دارند به طراحی و مشخصات به صورت یک فاکتور کلی نگاه کنند تا این که فقط ویژگی‌های فنی در محصولاتشان تعیین کننده باشد. آن‌ها طراحی و مشخصات را مکمل هم می‌دانند و اعتقاد دارند یک گوشی برای درخشش هم باید دارای طراحی خوبی باشد و هم مشخصات خوب؛ و هیچ یک از این‌ها به تنهایی نتیجه خاصی در بر نخواهند داشت.

اکنون که صحبت از مشخصات شد، باید به این نکته توجه داشته باشید که یک چیپست قدرتمند Snapdragon 765G به عنوان مغز متفکر این گوشی، وظیفه فراهم کردن قدرت مورد نیاز آن را بر عهده دارد. علاوه بر این، گوشی هوشمند پیش روی LG Velvet درست مانند پرچمدارهای سری G و V گوشی‌های این شرکت، قابلیت پشتیبانی کردن از وسیله‌ی جانبیِ Dual Screen خواهد داشت. همانطور که احتمالا در جریان این امر قرار دارید، شرکت LG پیش از این، یک سری تصاویر رسمی توسط وبسایت رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از طراحی گوشی هوشمند پیش روی LG Velvet به انتشار رسانده بود که به طور ویژه، بر روی طراحی و ظاهر پنل پشتی این گوشی تمرکز کرده بودند که نشان می‌دادند در این قسمت از این دستگاه، سه دوربین برای عکاسی کردن به کار برده شده است.

بر اساس شایعه‌ها و حرف و حدیث‌هایی که درمورد این گوشی در طی این چند وقت به راه افتاده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که این سه دوربین شامل یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی آن، به همراه یک دوربین ۸ مگاپیکسلی فوق عریض می‌شوند و ماژول آخر نیز یک دوربین ۵ مگاپیکسلی تشخیص عمق میدان دید است که البته برای عکاسی کردن کاربرد خاصی ندارد و صرفا جنبه کمکی و مکمل ایفا می‌کند. البته در تصاویری که از پنل صفحه نمایش آن وجود دارد، مشاهده کردیم که یک ناچ U شکل روی صفحه نمایش آن وجود دارد که محل قرار گرفتن دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی این دستگاه می‌باشد.

شرکت LG که اکنون یک تصویر جدید از صفحه نمایش تنظیمات این گوشی در طی پروسه Wireless Power Consortium به انتشار رسانده است، هنوز باید تصویر جدید آن به همراه مشخصاتی که امروز برای اولین بار درمورد نحوه شارژ دهی این گوشی به انتشار رسید را به طور رسمی تایید کند اما گفته می‌شود که این دستگاه دارای رده بندی‌های MIL-STD به همراه IP68 خواهد بود. گوشی هوشمند پیش روی LG Velvet برای معرفی شدن در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۰ میلادی برابر با ۱۸ اردیبهشت در نظر گرفته شده است که دیگر زمان چندان زیادی تا آن باقی نمانده است. در هر صورت، شما می‌توانید آخرین اطلاعات این گوشی را همیشه از مجله اینترنتی آرادمگ به دست بیاورید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.