LG Rollable احتملا اسم گوشی رول شوند این شرکت خواهد بود

LG Rollable
LG Rollable

همانطور که حرف و حدیث‌ها و شایعه‌های اخیر نیز تا به حال چندین بار به این موضوع اشاره کرده‌اند، قسمت آزمایشی و تجربی شرکت LG که تا به حال شاهد عرضه شدن گوشی منحصر به فرد و غیر متعارف Wing 5G از آن‌ها بوده‌ایم، در حال کار کردن بر روی یک گوشی هوشمند عجیب و غریب دیگر هستند که قرار شده است یک صفحه نمایش رول شونده OLED در اختیار داشته باشد. این گوشیِ غیر قابل باور، قرار است سال آینده میلادی عرضه شود و جدیدترین شایعه‌ای که اکنون درمورد آن منتشر شده است، به این موضوع اشاره می‌کند که ما به احتمال زیاد باید این گوشی هوشمند عجیب را با اسم LG Rollable به رسمیت بشناسیم. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و کسب آگاهی بیشتر از گوشی هوشمند پیش روی LG Rollable ، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

جالب است که بدانید شرکت LG در انتهای تیزر تبلیغاتی که برای Wing 5G منتشر کرده بود، خبر از عرضه چنین گوشی هوشمندی با صفحه نمایش رول شونده نیز داده بود که از دیده‌های اکثر کاربران پنهان مانده بود و مردم متوجه نشده بودند این دستگاه دقیقا چیست. اما علاوه بر این، آخرین شایعه‌ها و گمانه زنی‌هایی که درمورد تاریخ عرضه احتمالی این پروژه بلند پروازانه منتشر شده است نیز به این موضوع اشاره می‌کنند که LG Rollable به احتمال زیاد در ماه مارس راهی بازار خواهد شد.

اگر تا به حال متعجب بودید و دوست داشتید هر چه زودتر بدانید که LG قصد دارد این گوشی منحصر به فرد و عجیب را با چه اسمی صدا کند، دیگر نباید متعجب باشید زیرا این شرکت تمام سعی و تلاش خودش را به کار برده است که تا جایی که می‌تواند، در این زمینه واضح و شفاف عمل کند. از این رو، این شرکت اخیرا در EUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) یک درخواست در ارتباط با ثبت یک علامت تجاری جدید تکمیل کرده است که نشان می‌دهد قصد دارد اسم گوشی رول شونده خود را ساده‌تر از چیزی که ما فکر می‌کنیم، انتخاب کند و آن را LG Rollable صدا کند. همانطور که کاملا واضح و روشن است، این یک اسم بسیار ساده و سر راست است که دقیقا به همان چیزی که باید، اشاره می‌کند که اگر بخواهیم مقایسه کنیم، مانند Galaxy Fold ساده و سر راست است (البته، تا قبل از این که یک سری حروف اضافی مثل Z و ۵G نیز به این میکس اضافه شوند و اسم آن‌ها را پیچیده کنند).

این درخواست توسط واسطه Mitscherlich در مونیخ به ثبت رسیده است که در گذشته نیز از سوی شرکت LG فعالیت‌هایی انجام داده بود که شامل انواع و اقسام نام‌ها و اسامی مختلفی از قبیل LG The Roll, LG Double Roll, LG Dual Roll, LG Bi-Roll, و همینطور LG Roll Canvas بوده‌اند که به نظر ما، LG Rollable تا به حال بهترین و مناسب‌ترین اسم برای آن است. نظر شما چیست؟

این درخواست علامت تجاری، اشاره کرده است که گوشی رول شونده پیش روی شرکت LG یک گوشی هوشمند است که حتی ممکن است قابلیت پشتیبانی از قلم هوشمند مخصوص به خود را نیز داشته باشد. نکته قابل توجه دیگری که باید به آن اشاره کنیم، این است که تصویری که در ابتدای این مطلب قرار داده‌ایم، تصویر رندر شده خود این گوشی نیست که فاش شده باشد، بلکه تصویری است که بر اساس تصورات ذهنی ساخته شده است تا شما بتوانید یک ایده کلی از شکل ظاهری و طراحی نسخه نهایی آن در اختیار داشته باشید. با این وجود، انتظار داریم که در طی هفته‌های پیش رو اطلاعات بیشتری درمورد تمام جزئیات این دستگاه به دست بیاوریم.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.