اطلاعاتی درمورد Black Shark 3 منتشر شد

گوشی جدید Black Shark 3 در راه است و ما دیگر فاصله چندان زیادی تا عرضه شدن آن به بازار نداریم. این دستگاه هفته آینده به طور رسمی رونمایی و معرفی خواهد شد و هر چه به زمان معرفی آن بیشتر نزدیک می‌شویم، اطلاعات کلیدی بیشتری درمورد آن به دست می‌آوریم. اطلاعات جدیدی که درمورد این دستگاه اخیرا منتشر شده، تایید می‌کنند که حداقل دو مدل مختلف از این دستگاه وجود خواهد داشت. Lei Jun، مدیر عامل شرکت Xiaomi، گفت که مدل Black Shark 3 Pro دارای یک باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی خواهد بود. در حالی که مدل معمولی آن از یک باتری ۴۷۲۰ میلی آمپر ساعتی برخوردار خواهد بود که تفاوت آنچنان زیادی هم از این نظر با هم ندارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد دو مدل مختلف این دستگاه که قرار است به زودی به طور رسمی برای مردم معرفی شوند، همچنان در ادامه نیز با آرادمگ همراه باشید.

ظاهرا هر دو نسخه‌ی این گوشی هوشمند جدید که در آینده نزدیک روانه بازار خواهند شد، قادر به پشتیبانی کردن از شارژ سریع ۶۵ وات هستند که بسیار سریع است. بر اساس اظهارات Jun، شارژر آن‌ها می‌تواند تنها در عرض ۱۵ دقیقه ۶۰ درصد از ظرفیت باتری را کامل کند. همچنین اخیرا اطلاعات بیشتری درمورد وضعیت باتری این گوشی‌ها نیز به دست آورده‌ایم که دارای ساختار دو سلولی خواهند بود.

علاوه بر این‌ها، در برخی از تبلیغات این گوشی نیز نشان داده شده بود که Black Shark 3 دارای یک پورت شارژ مغناطیسی خواهد بود که به شما اجازه می‌دهد در حین این که با این دستگاه در حال بازی یا کار کردن هستید، از طریق یک رابط مخصوص که به پشت بدنه این دستگاه متصل می‌شود، دستگاه خود را شارژ کنید. با این حال، Xiaomi Black Shark 3 دارای یک درگاه USB-C عادی نیز می‌باشد که از طریق آن می‌توانید به سرعت گوشی هوشمند خود را شارژ کنید.

با این وجود، یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های هر دو مدل مختلف گوشی Black Shark 3 این است که دارای درگاه جک هدست ۳.۵ میلی متری می‌باشند که این روزها در گوشی‌های پرچمدار زیادی از برندهای مختلف بازار، و حتی تعداد زیادی از مدل‌های میان رده حذف شده است. در هر صورت، با توجه به این موضوع، همیشه از وجود این درگاه در گوشی‌های پرچمدار جدید خوشحال می‌شویم. پیش از این تایید شده بود که هر دو مدل Black Shark 3 دارای نمایشگرهایی هستند که دارای نرخ تازه سازی ۱۲۰Hz می‌باشند. چیپست‌های Snapdragon 865 و ۱۶ گیگابایت حافظه رم نیز از دیگر مشخصات مشترک هر دو دستگاه است. در حال حاضر هنوز مشخص نشده است که برتری‌ها و مزیت‌های دیگر مدل Pro نسبت به مدل معمولی Black Shark 3 چیست اما به احتمال بسیار زیاد در طی روزهای آتی که به رویداد معرفی این لاین آپ بیشتر نزدیک شویم، می‌توانیم اطلاعات و جزئیات بیشتری درمورد آن‌ها و مشخصات مختلف و همینطور تفاوت‌های آن‌ها به دست بیاوریم. این دو مدل قرار است در یک رویداد جدید در تاریخ ۳ مارس برابر با ۱۴ اسفند ماه یعنی در هفته آینده برای عموم مردم، در معرض معرفی معرفی گذاشته شوند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.