مشخصات LG Premiere Pro Plus مشخص شد

اولین مشخصات فنی گوشی هوشمند LG Premiere Pro Plus که با اسم کد L455DL نیز شناخته می شود، در اوایل ماه ژانویه ی گذشته فاش شده بود اما این شرکت هنوز هم با وجود گذشت این همه مدت، این گوشی را به طور رسمی معرفی و رونمایی نکرده است.

در هر حال، این موضوع ممکن است به زودی کاملا تغییر پیدا کند زیرا اخیر Google Play Console جزئیات زیادی درمورد این گوشی هوشمند لیست کرده است که ما را کاملا با مشخصات آن آشنا می کنند و علاوه بر این، تعدادی تصویر جدید نیز از آن به انتشار رسیده است که شما می توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

اگر بخواهم شما را با این گوشی بیشتر آشنا کنم، باید اعلام کنم که گوشی هوشمند پیش روی LG Premiere Pro Plus یک گوشی ساده و معمولی با مشخصاتی پایین رده به شمار می‌رود که درمورد مشخصات آن نیز می توان به چیز هایی از قبیل یک صفحه نمایش با رزولوشن ۷۲۰ پیکسل پلاس اشاره کرد و از یک چیپست MediaTek Helio P22 به عنوان مغز متفکر آن یاد کرد که بهره مند شده است. این چیپست دارای پردازنده‌ ای با چهار هسته Cortex-A53 می باشد. علاوه بر این، در این گوشی ۲ گیگابایت حافظه رم در اختیار کاربران آن قرار داده شده است و زمانی که آن را از کارتن خود بیرون بیاورید، نسخه ۹ سیستم عامل اندروید Pie بر روی آن در دسترس قرار خواهد داشت. حافظه آن با استفاده از درگاه کارت حافظه micro SD قابل افزایش دادن است که دستور العمل آن به شما کاملا نشان می دهد که چطور باید کارت حافظه را وارد این گوشی کنید و حافظه دستگاه خود را بیشتر از چیزی که در اختیار دارد، افزایش دهید.

گوشی هوشمند پیش روی LG Premiere Pro Plus در پنل پشتی خود به دو دوربین مجهز شده است و در حالی که مشخصات فنی دقیق آن‌ ها هنوز نامشخص باقی مانده است و ما هم اطلاعات خاصی درمورد این موضوع در اختیار نداریم، اما می دانیم که دوربین ثانویه این گوشی یک لنز فوق عریض خواهد بود. ناچ U شکلی که بر روی صفحه نمایش این گوشی در پنل جلویی آن قرار داده شده است، ما را به یاد طراحی یکی دیگر از گوشی های پیش روی شرکت LG به اسم Velvet می اندازد که یک زبان طراحی جدید را به گوشی های این شرکت اضافه خواهد کرد. اگرچه، این گوشی برای بازار های پربازدید تر و کشور هایی که دارای تراکم جمعیت بیشتری باشند، در نظر گرفته شده است.

گوشی هوشمند پیش روی LG Premiere Pro Plus به یک سنسور تشخیص اثر انگشت بیرونی که بر روی پنل پشتی بدنه آن سوار شده است، مجهز خواهد بود چرا که همانطور که از مشخصات و ظاهر این دستگاه نیز می توان متوجه شد، برای استفاده کردن از یک سنسور درونی، زیر صفحه نمایش خود، به اندازه کافی تفننی نیست. البته شما می توانید از ویژگی KnockOn شرکت LG نیز به عنوان یک جایگزین جدید برای بازگشایی کردن قفل صفحه نمایش این گوشی استفاده کنید. با این حال، یکی دیگر از ویژگی های شاخص و برجسته ای که در مشخصات این گوشی وجود دارد، وجود یک دگمه اختصاصی به عنوان دستیار صوتی گوگل یا همان Google Assistant می باشد. با این وجود، متاسفانه شما آزادی عمل چندان زیادی در استفاده کردن از این دگمه به عنوان چیزی که بتواند کارهای دیگری به جز “دستیار صوتی گوگل بودن” انجام دهد، نخواهید داشت و استفاده کردن از آن برای ساز و کار انجام کار های دیگر، چندان ساده و راحت نخواهد بود. یک سری ویژگی های انگشت شمار جذاب دیگری که در این گوشی وجود دارد، وجود یک درگاه اتصال USB Type C در وسط لبه پایینی این گوشی است و همینطور یک دریافت کننده موج FM رادیو. و بله، البته نباید از اشاره کردن به وجود درگاه هدست ۳.۵ میلی نیز غافل شد.

با وجود این که در حال حاضر تقریبا تمام مشخصات گوشی هوشمند پیش روی LG Premiere Pro Plus مشخص شده است، اما سازندگان و تولید کنندگان آن در این شرکت، هنوز اطلاعات یا جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد زمان معرفی و رونمایی رسمی از این گوشی، اعلام نکرده است و در عین حال، قیمت آن نیز هنوز نامشخص باقی مانده است اما ما فکر می کنیم که این گوشی به زودی معرفی و رونمایی خواهد شد و قیمت آن هم چندان زیاد نخواهد بود چرا که به هر حال، با یک گوشی میان رده ی رو به پایین سر و کار داریم. در هر صورت، شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در رابطه با این موضوع در اختیار ما قرار داده شد، ما شما را در جریان آن ها قرار خواهیم داد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.