مشخصات Moto G Stylus ۲۰۲۱ از طریق Geekbench فاش شد

moto g stylus 2021
moto g stylus 2021

در حال حاضر از شرکت موتورولا انتظار می‌رود که از مدل ۲۰۲۱ گوشی هوشمند میان رده مجهز به قلم هوشمند خود به اسم Moto G Stylus که اکنون مشخصات اولیه و کلیدی آن از طریق پلتفرم بنچمارک گیری Geekbench مشخص و فاش شده است، رونمایی و معرفی کند.

در واقع، اگر بخواهیم دقیق‌تر اشاره کنیم، می‌توانیم بگوییم که این اتفاق از الان به بعد، هر لحظه ممکن است رخ دهد و احتمال آن هم زیاد است. ما تا به حال دو بار در تصاویر مختلفی که در بازه‌های زمانی متفاوتی از یکدیگر از این دستگاه منتشر و فاش شده است، موفق به دیدن آن شده‌ایم و این تصاویر، ایده تقریبا خوبی از طراحی و شکل ظاهری که باید انتظار داشته باشیم در این دستگاه مشاهده کنیم، در اختیار ما قرار داده‌اند. و اکنون هم ماجرا از این قرار است که مدل و نسل جدیدی که شرکت موتورولا برای گوشی موبایل هوشمند میان رده خود به اسم Moto G Pro (که در برخی از بازارهای مختلف در سراسر دنیا با اسم Moto G Stylus هم شناخته می‌شود) در نظر گرفته است، در پلتفرم بنچمارک گیری Geekbench مشاهده شده و حضور پیدا کرده است و طبق معمول، در طی این پروسه، یک سری از مشخصات و ویژگی‌های سخت افزاری آن که قرار است در زیر بدنه این دستگاه وجود داشته باشند، مشخص و فاش شده است. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از مشخصات گوشی موبایل هوشمند میان رده پیش روی Moto G Stylus ۲۰۲۱ که اکنون از طریق این پلتفرم بنچمارک گیری از نسخه اولیه آن منتشر و فاش شده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما در مجله اینترنتی آرادمگ همراه باشید.

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، این اطلاعات، برخی از مشخصات و ویژگی‌هایی که باید انتظار داشته باشیم در زیر بدنه Moto G Stylus ۲۰۲۱ وجود داشته باشد را در اختیار ما قرار می‌دهند که شما هم می‌توانید از آن‌ها آگاهی پیدا کنید. نتایج تست بنچمارک این دستگاه در نسخه ۵.۲ پلتفرم Geekbench نشان می‌دهد که Moto G Stylus ۲۰۲۱ در تست تک هسته خود موفق به بدست آوردن ۵۴۲ امتیاز شده است و در تست چند هسته خود نیز ۱۶۵۰ امتیاز کسب کرده است. لیست مشخصات این دستگاه که در طی این پروسه از آن منتشر و فاش شده است، با اسم Qualcomm از چیپست به کار رفته در زیر بدنه آن یاد کرده است. اما تحقیق و بررسی‌های بیشتر منابع مختلی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، نشان داده است که یک GPU (پردازنده گرافیکی) Adreno ۶۱۲ در آن به کار برده شده است. این یعنی چیپست به کار رفته در زیر بدنه آن نیز یک Snapdragon ۶۷۸ است. مشخصات دیگری که در طی این پروسه از این دستگاه منتشر و فاش شده است، از وجود ۴ گیگابایت حافظه RAM در کنار چیپست آن خبر داده است و علاوه بر این، مشخص کرده که از نظر نرم افزاری نیز با در اختیار داشتن نسخه ۱۰ سیستم عامل گوگل که برای اجرا و پیاده سازی در گوشی‌های موبایل هوشمند و تبلت‌ها طراحی و ساخته است، یعنی اندروید، در اختیار کاربران احتمالی و علاقه مندان به آن قرار داده خواهد شد. با توجه به این که اکنون چند ماهی است که از شروع به کار رسمی اندروید ۱۱ سپری شده، مایه تاسف و ناامیدی است که هنوز هم شاهد مدل‌هایی هستیم که با در اختیار داشتن نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید در بازار عرضه می‌شوند.

سایر مشخصات دیگری که از گوشی موبایل هوشمند میان رده پیش روی شرکت موتورولا به اسم Moto G Stylus ۲۰۲۱ منتشر و فاش شده است نیز نشان می‌دهند که ما باید انتظار وجود چهار دوربین در این گوشی داشته باشیم و برای دیدن محتوای بصری و دیداری نیز باید با یک صفحه نمایش LCD کار کنیم که در قسمت بالای سمت چپ پنل آن یک حفره پانچ هول وجود دارد و محل قرار گیری دوربین سلفی این گوشی خواهد بود. علاوه بر این، همانطور که از اسم این گوشی هم پیدا است، قابلیت پشتیبانی کردن از قلم هوشمند مخصوص به خودش را هم در اختیار خواهد داشت. با این وجود، بین دو منبعی که تا به حال اقدام به منتشر و فاش کردن تصاویر و برخی از مشخصات اولیه و کلیدی این دستگاه کرده ‌اند، همچنان کمی اختلاف وجود دارد و ما هم در حال تلاش کردن هستیم تا متوجه شویم که کدام یک از آن‌ها این مشخصات را درست پیش بینی و فاش کرده‌اند. این دو منبع، یکی از شعبه‌های فروشگاه آمازون به همراه یکی از منابع معتبر و قابل اطمینان فعال در این حوزه به اسم OnLeaks هستند. البته، این احتمال هم وجود دارد که در نهایت پیش بین و افشاگری هر دوی آن‌ها درست و دقیق از آب در بیاید و ما شاهد وجود دو نسخه مختلف از این گوشی باشیم.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.