مشخصات Motorola Edge توسط Google Play Console تایید شد

چند روز قبل بود که گوشی هوشمند پیش روی Motorola Edge در Geekbench مورد تست بنچمارک قرار گرفت که برخی از مشخصات کلیدی آن نیز در طی این پروسه فاش شد.

با این حال، خوشبختانه در طی چند وقت اخیر به لطف شایعه‌ها و حرف و حدیث‌هایی که درمورد این گوشی به راه افتاده، ما با برخی از مشخصات آن آشنایی پیدا کرده‌ایم. یکی از همین شایعه‌های اخیر نشان می‌دهد که این گوشی دارای یک صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی OLED خواهد بود که دارای نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز است و در گوشه بالای سمت چپ آن نیز یک حفره برای دوربین سلفی ۲۵ مگاپیکسلی آن وجود خواهد داشت. همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا اطلاعات و جزئیات بیشتری درمورد مشخصات گوشی هوشمند پیش روی Motorola Edge به دست بیاورید.

در پنل پشتی نیز به سه دوربین دسترسی پیدا خواهید کرد که شامل یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی، یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی به عنوان دوربین فوق عریض و همینطور یک سنسور ۸ مگاپیکسلی به عنوان دوربین تله فوتو می‌شوند. به جز دوربین‌های سه گانه، سایر ویژگی‌هایی که در این قسمت از گوشی وجود دارند، شامل یک فلش LED به همراه لوگوی شرکت موتورولا می‌شوند که این بار برخلاف اکثر اوقات، به عنوان سنسور تشخیص اثر انگشت این گوشی عمل نمی‌کند چرا که این سنسور، این بار در زیر صفحه نمایش کار گذاشته شده است.

از دیگر مشخصات گوشی هوشمند پیش روی Motorola Edge می‌توان به باتری غول پیکر ۴ هزار و ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی آن اشاره کرد که هنوز جزئیات یا اطلاعات خاصی از این که با چه سرعتی شارژ خواهد شد، در اختیار ما قرار داده نشده است. در نهایت، باید از این موضوع نیز آگاهی داشته باشید که این سری به طور کلی دارای دو مدل است که به جز مدلی که شرح دادیم، یک مدل به اسم Edge Plus نیز وجود خواهد داشت که قرار است در تاریخ ۲۲ آوریل برابر با ۳ اردیبهشت، یعنی کم‌تر از یک هفته دیگر به طور رسمی به همراه یکدیگر معرفی شوند. بنابراین، برای کسب آخرین اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در طی چند روز آینده نیز با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.