اندروید ۱۰ برای Nokia 6.2 در حال عرضه شدن است

Nokia 6.2
Nokia 6.2

اگر به خاطر داشته باشید، گوشی میان رده شرکت HMD Global به اسم Nokia 6.2 در ماه اکتبر سال میلادی گذشته روانه بازار شده بود و اکنون نیز سازنده آن در این شرکت به طور رسمی اعلام کرده که در حال عرضه کردن نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q برای این گوشی است تا کاربران این دستگاه نیز مانند عده بسیار زیادی از کاربران گوشی ‌های هوشمند برند نوکیا از تجربه کار کردن با آخرین نسخه ی موجود از سیستم عامل گوشی خود و قابلیت‌ ها و امکانات جدیدی که فراهم کرده است، لذت ببرند. این فریمور جدید، قابلیت های جدید بسیار زیادی به این گوشی هوشمند جذاب اضافه خواهد کرد که از این دست می‌توان به قابلیت های جذابی از قبیل رابط کاربری جدیدی که دوباره مجددا از اول طراحی شده، حالت دارک مود سراسری در کل سیستم، جابجایی در منو ها و بخش های مختلف گوشی با استفاده از ژست های حرکتی جدید، تنظیمات و کنترل های بیشتر بر روی حفظ حریم شخصی و مسائل مربوط به آن، به همراه تعداد زیادی از ویژ‌گی های جدید دیگر اشاره کرد که در اندروید ۱۰ وجود دارد و اکنون کاربران گوشی هوشمند Nokia 6.2 نیز می توانند از آن‌ ها بهره مند شوند. در هر صورت، شما می توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که Juho Sarvikas، از شرکت نوکیا، درمورد عرضه شدن این آپدیت جدید در حساب کاربری شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر یک پست جدید به اشتراک گذاشته است و در این زمینه نوشته است که:

گوشی هوشمند Nokia 6.2 به تازگی، همین اواخر به اندروید ۱۰ آپگیرد شده است. برای تجربه کردن تعداد زیادی از قابلیت ها و ویژگی های جدید، قدم بردارید و برای ویژگی های جذاب جدید آماده شوید. آدرس رو به رو را برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این زمینه به همراه تاریخ عرضه شدن این آپدیت در کشور های مختلف به خاطر بسپارید.

طبق معمول و بر اساس روال آپدیت گوشی های نوکیا، آپدیت جدید اندروید ۱۰ برای گوشی هوشمند Nokia 6.2 نیز در چند مرحله به دست کاربران در مناطق مختلف دنیا خواهد رسید تا این که سرانجام کم کم به مرور زمان به دست مردم بیشتری در مناطق مختلف دنیا برسد و در هفته های آتی تمام گوشی ها به این آپدیت ارتقاء پیدا کنند. موج اول شامل ۴۳ کشور مختلف خواهد بود که در ادامه می ‌توانید اسم آن ها را مشاهده کنید: Armenia, Azerbaijan, Bahrain, Bangladesh, Belarus, Belgium, Cambodia, Denmark, Egypt, Estonia, Finland, France, Georgia, Iceland, India, Iran, Iraq, Jordan, Kazakhstan, Kuwait, Laos, Latvia, Lebanon, Libya, Lithuania, Luxembourg, Malaysia, Mongolia, Morocco, Nepal, Netherlands, Norway, Oman, Qatar, Russia, Saudi Arabia, Sri Lanka, Sweden, Tunisia, UAE, Ukraine, Uzbekistan, Yemen.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.