رنگ‌های موجود Nokia 9.3 توسط Juho Sarvikas فاش شدند

یک اکانت در شبکه اجتماعی توییتر که مهارت خاصی در فاش کردن اطلاعات گوشی‌های نوکیا قبل از رونمایی رسمی آن‌ها دارد، به تازگی درمورد رنگ‌های موجود گوشی پرچمدار بعدی این شرکت به اسم Nokia 9.3 صحبت کرده است.

همانطور که در جریان قرار دارید، شرکت نوکیا قصد دارد دوباره به سری ۹ گوشی‌های هوشمند خود بازگردد و به آن‌ها را به عنوان گوشی‌های پرچمدار جدید خود دوباره احیا کند. بر اساس حرف و حدیث‌هایی که در طی این چند وقت به راه افتاده، این گوشی Nokia 9.3 یا Nokia 9.3 PureView نام خواهد داشت (بنابراین، هر کجا که هر یک از این اسم‌ها را مشاهده کردید، اشاره به یک دستگاه دارند و دو گوشی مختلف نیستند). به هر حال به نظر می‌رسد با این که ما هنوز چند ماه دیگر تا معرفی و عرضه این گوشی فاصله داریم، اما یک سری اطلاعات جالب درمورد آن به دست آورده‌ایم که در ادامه به شما به اشتراک خواهیم گذاشت. بنابراین، همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما همراه باشید.

تا به حال چند بار معرفی و عرضه این گوشی به خاطر مشکلات مختلف تاخیر خورده است و هر بار هم شرکت HMD Global برای این که می‌خواهد یک گوشی پرچمدار و رده بالای واقعی به مردم معرفی کند، مجبور شده تا بار دیگر ساخت این گوشی را از صفر شروع کند و مشخصات آن را بر اساس آخرین نیازهای یک گوشی پرچمدار مدرن تغییر دهد. در هر صورت، اکنون Juho Sarvikas که سابقه بسیار خوبی در فاش کردن مشخصات گوشی‌های نوکیا قبل از رونمایی رسمی آن‌ها دارد، یک اشاره دقیق و بااطمینان به رنگ‌های موجود Nokia 9.3 کرده است.

وی در این رابطه اظهار کرده که گزینه مورد علاقه او برای رنگ این گوشی Polar Night به همراه یک رنگ برجسته و روشن، شبیه به رنگ‌های مسی که HMD Global در طی این چند وقت اخیر در گوشی‌های دیگر خود به کار برده، است. به هر حال، جالب است که بدانید وقتی شخصی با چنین رتبه بالایی در این شرکت به طور ویژه درخواستی از سازنده‌ها می‌کند، در حقیقت باعث بالا رفتن توجه مردم می‌شود تا آن‌ها هم به این کار فکر کنند و زمانی هم که چنین اتفاقی رخ دهد، تقریبا می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این درخواست در محصول نهایی نیز پیاده سازی شود.

حساب کاربری Nokia anew نیز در شبکه اجتماعی توییتر در این زمینه در یک توییت جدید نوشته است که: “این شرکت در حال حاضر درحال تصمیم گیری درمورد رنگ‌های موجود پرچمدار بعدی خود به اسم Nokia 9.3 است. Juho آبی یا مشکی را می‌خواهد اما توسعه دهندگان هنوز هم روی سفید و سبز اصرار دارند. نظر شما چیست؟ رای بدهید.” بر اساس شایعه‌ها و حرف‌ و حدیث‌هایی که در طی این چند وقت درمورد این گوشی وجود داشته است، این گوشی قرار است دارای مشخصات کاربری و بسیار بهتری از نسل اول خود باشد که از این دست می‌توان به مشخصات جاه طلبانه‌ای از قبیل یک صفحه نمایش بزرگ با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز، یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی و البته، چیپست Snapdragon 865 با قابلیت پشتیبانی کردن از فناوری اتصالات ۵G اشاره کرد که در حال حاضر به عنوان یک چیپست پرچمدار، رده بالاترین و قدرتمندترین چیپست بازار گوشی‌های هوشمند نیز به شمار می‌رود.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.