اولین گوشی ۵G نوکیا در فیلم بعدی جیمز باند حضور دارد

چند روز قبل Juho Sarvikas، مدیر ارشد محصولات شرکت HMD Global، یک ویدئوی جدید در شبکه اجتماعی توییتر به انتشار رساند که نشان از یک همکاری جدید میان برند Nokia و سری فیلم‌های سینمایی James Bond داشت. این شرکت اخیرا به تازگی یک کنفرانس خبری جدید برگزار کرده است که در آن این همکاری را به طور رسمی تایید و اعلام کرد و در عین حال نیز عنوان کرد که اولین گوشی ۵G نوکیا در فیلم بعدی جیمز باند به اسم No Time To Die به عنوان گوشی مامور ۰۰ جدید حضور خواهد داشت و مورد استفاده قرار خواهد گرفت که می‌تواند یک تبلیغ بسیار تاثیر گذار برای این برند به شمار بیاید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، لطفا همچنان در ادامه نیز با ما همراه باشید.

علاوه بر این، شرکت HMD Global این موضوع را نیز اعلام کرد که یک تبلیغ ۹۰ ثانیه‌ای هم دقیقا دو روز دیگر در تاریخ ۸ مارس برابر با ۱۸ اسفند ماه عرضه خواهد کرد که در آن یک نگاه سریع و گذرا به مدل‌های جدید گوشی‌های شرکت Nokia انداخته خواهد شد. سورپرایز این آگاهی تبلیغاتی هم این است که Lashana Lynch، که نقش مامور Nomi را در فیلم No Time To Die ایفا خواهد کرد، در آن حضور خواهد داشت. او در حالی در این تبلیغ نشان داده خواهد شد که از گوشی آینده‌ی شرکت Nokia برای تکمیل کردن ماموریت خود استفاده خواهد کرد.

علاوه بر اولین گوشی ۵G نوکیا، باند از تعدادی دیگر از گوشی‌های هوشمند اخیر نوکیا از قبیل Nokia 7.2 و Nokia 3310 جدید نیز استفاده خواهد کرد. طبق معمول، ویروس کرونا در این جا هم تاثیر گذار بوده است. این ویروس باعث شده تا تاریخ اکران فیلم به شدت مورد انتظار No Time To Die به ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ برابر با ۲۲ آبان سال ۹۹ شمسی موکول شود تا ببینیم عاقبت ما با این ویروس سرانجام به کجا خواهد رسید. اما با این وجود، همانطور که مدتی پیش نیز به شما اعلام کرده بودیم، مدل جدید گوشی‌های هوشمند Nokia از جمله اولین گوشی ۵G نوکیا در تاریخ ۱۹ مارس برابر با ۲۹ اسفند در لندن رونمایی خواهند شد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.