تصاویر رسمی Galaxy S21 فاش شدند

Galaxy S21
Galaxy S21

اگر به خاطر داشته باشید، هفته گذشته ما موفق به دیدن یک سری تصاویر رندر شده غیر رسمی از گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy S21 و S21 Plus شده بودیم که آن‌ها را در چهار رنگبندی مختلف به تصویر کشیده بودند.

Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G

این تصاویر، کاملا رسمی نبودند و حتی منبعی که اقدام به فاش کردن و انتشار آن‌ها کرده بود نیز به همین امر اقرار کرده بود. اما در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که یکی از منابع معتبر و کاملا قابل اطمینان دیگر ما به اسم Win Future امروز اقدام به فاش کردن تصاویر رسمی مدل پایه گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy S21 5G کرده است که نسبت به تصاویر دیگری که تا به حال از این مدل دیده بودیم، عملکرد کاملا بهتری در نمایش دادن اجزاء بیشتری از پنل پشتی بدنه این گوشی به همراه فریم فلزی که در اطراف بدنه آن قرار داده شده (و به یک خمیدگی منحصر به فرد و خاص تا ماژول دوربین‌های این گوشی نیز امتداد پیدا کرده) است، انجام داده و رنگ‌های مختلفی که سامسونگ برای این مدل در نظر گرفته است را هم واضح‌تر و شفاف‌تر از هر زمان دیگری که تا به حال دیده بودیم به ما نشان می‌دهد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و همچنین دیدن تعداد بیشتری از تصاویر این دستگاه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G

اما علاوه بر این تصاویر، یک سری تصاویر دیگر نیز در طی چند وقت اخیر از Samsung Galaxy S21 5G و دو مدل دیگر گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ در این لاین آپ به دست ما رسیده و ما موفق به دیدن آن‌ها شده‌ایم. اما علاوه بر آن‌ها، تصاویر و تیزرهای رسمی که شرکت سامسونگ برای رونمایی و معرفی از آن‌ها در رویداد اختصاصی Galaxy Unpacked پیش رو در نظر گرفته است نیز مدتی پیش فاش شده بودند که باز هم موجب ایجاد شور و اشتیاق بسیار زیادی از سوی مردم نسبت به هر سه مدل لاین آپ این سری شده بود. اما هیجان مردم، بیشتر به واسطه طرح رنگی منحصر به فرد آن‌ها بود که مانند ادغام دو رنگ مختلف به نظر می‌رسید و جلوه بسیار دیدنی به آن‌ها بخشیده بود. این امر، در نسخه بنفش رنگ آن‌ها بیشتر قابل دیدن و قابل توجه بود. در بین رنگ بندی‌های مختلف این سری که در این تیزر تبلیغاتی فاش شده نمایش داده شدند، نسخه سفید رنگ آن‌ها با یک فریم نقره‌ای و پنل پشتی سفیدِ یکپارچه، یک دست‌تر از سایر مدل‌ها به نظر می‌رسید و حس خالص بودن داشت. نسخه‌های صورتی و خاکستری تیره آن‌ها هم از یک رنگ واحد در فریم کناری در اطراف بدنه خود به همراه پنل پشتی بدنه خود بهره مند بودند.

Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G

نکته قابل توجه و بیار مهمی که در تصاویر رسمی Samsung Galaxy S21 5G که اکنون فاش شده است، وجود دارد، این است که یکی از آن‌ها به طور کاملا واضح و شفاف فریم کناری در اطراف بدنه این مدل را به ما نشان می‌دهد و ما به خوبی می‌توانیم مشاهده کنیم که این فریم چطور خمیده شده است و تا ماژول دوربین‌های این گوشی در پنل پشتی بدنه آن امتداد پیدا کرده است تا با این قسمت از بدنه این دستگاه به زیبایی ادغام شود.

شاید در تصاویر رسمی فاش شده از مدل پایه گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy S21 5G چندان قابل دیدن و لمس نباشد، اما اگر تصاویری که در گذشته از این مدل و نسخه پلاس آن فاش شده بود دقت کرده باشید، اگر بخواهیم آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم، می‌توانیم بگوییم که Samsung Galaxy S21 5G و S21 Plus 5G حداقل از نظر طراحی و شکل ظاهری خود، شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند. به طوری که مدل پلاس لاین آپ این سری را اساسا می‌توانیم یک نسخه بزرگ‌تر از Galaxy S21 5G به شمار بیاوریم که به جز اندازه، تمام المان‌ها و ویژگی‌های دیگر ظاهری و بصری آن‌ها می‌تواند با یکدیگر برابر و یکسان باشد. اما یکی از تفاوت‌ها و اختلاف‌های ظاهری که می‌توانیم انتظار داشته باشیم بین این دو مدل وجود داشته باشد، این است که مدل پایه لاین آپ این سری به اسم Samsung Galaxy S21 5G ظاهرا قرار است دارای جنس پلاستیکی در پنل پشتی بدنه خود باشد که اتفاقا، خبرها و شایعه‌های متعددی که در طی این چند وقت اخیر در رابطه با آن منتشر شده است نیز به همین موضوع اشاره کرده بودند. اما این در حالی است که گفته می‌شود مدل‌های Plus و Ultra به استفاده کردن از بدنه شیشه‌ای در پنل پشتی بدنه خود همچنان ادامه خواهند داد.

اما اگر بخواهیم کمی از بحث تصاویر رسمی فاش شده از Galaxy S21 فاصله بگیریم، می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در حال حاضر انتظار می‌رود هر سه مدل لاین آپ این سری به اندازه نسل قبلی خود در لاین آپ سری Galaxy S20 قیمت داشته باشند. اما یک تفاوت بزرگ وجود دارد و آن هم، عرضه شدن احتمالی آن‌ها در ماژ ژانویه سال ۲۰۲۱ میلادی است که یعنی ما امسال زودتر از بازه زمانی همیشگی که شرکت سامسونگ گوشی‌های پرچمدار جدید خودش در این لاین آپ را رونمایی می‌کرد، با سری S21 ملاقات خواهیم کرد. علاوه بر این، در طی چند وقت اخیر یک سری اطلاعات و جزئیات مهم درمورد مشخصات دوربین‌های مدل پایه این سری به اسم Samsung Galaxy S21 و مدل Plus آن‌ها فاش شده است. اما اگر بخواهیم مقایسه کنیم، اغلب شایعه‌هایی که این روزها از این سری به گوش می‌رسد، درمورد مدل Ultra این لاین آپ صحبت می‌کنند.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.