تاریخ معرفی وان پلاس ۷ پرو رسما مشخص شد

وان پلاس 6تی
وان پلاس 6تی

معرفی وان پلاس ۷ پرو:
وان پلاس  سرانجام تاریخ رسمی معرفی سری هفتم از گوشی هایش را اعلام کرد. بنابر اعلام این شرکت چینی، وان پلاس در تاریخ ۱۴ می ۲۰۱۹ یا ۲۴ اردیبهشت ۹۸ رویدادی رسمی را برای رونمایی کردن از خانواده وان پلاس ۷ برگزار می کند. براساس آنچه که این شرکت اعلام کرده است، این رویداد، جاه طلبانه ترین رویدادی است که این برند چینی تاکنون برگزار کرده است. این درحالی است که خبرهای به گوش رسیده از این شرکت بلند پرواز خبر از آن می دهد که همزمان با این موضوع رویداد معرفی وان ‌پلاس ۷ پرو نیز در سه  شهر نیویورک آمریکا، لندن در انگلستان و بنگلور هند برگزار خواهد شد.

روز قبل رسانه ورج در گزارشی به نقل از مدیرعامل این شرکت، پیت لاو، اعلام کرد که خانواده وان پلاس ۷ دارای یک نسخه پرو می باشد که پرچمدار این شرکت محسوب می شود. البته آقای پیت لاو لقب پرچمدار را برای این محصول مناسب نداسته و از آن با عنوان ابرپرچمدار یاد کرد. شایعات به گوش رسیده درباره این گوشی حکایت از آن دارد که مدل پرو از وان پلاس ۷ به نسل پنجم ارتباطات (۵G) مجهز گردیده و از یک صفحه نمایش خارق العاده با نرخ رفرش ۹۰ هرتزی بهره می‌برد.

زمان رونمایی محصولات جدید وان پلاس افشا شد

قسمت طراحی این شرکت برای وان پلاس ۷ یک طراحی کشویی مخصوص دوربین سلفی درنظر گرفته که با حساب آن دیگر شاهد حضور ناچ یا بریدگی در این گوشی نخواهیم بود. به دنبال آن نیز، نمایشگر این گوشی یک نسبت تصویر بالا را می تواند به کاربران ارائه دهد. از دیگر گفته هایی که احتمال درستی آن بالا می‌باشد، حضور یک دوربین سه گانه با سنسورهای ۴۸ مگاپیکسلی، ۱۶ مگاپیکسلی با لنز فوق عریض و ۸ مگاپیکسلی با لنز تله فوتو در کنار امکان زوم سه برابری است.

درکنار لیست بلندبالای ویژگی های این محصول قدرتمند، یک نکته منفی نیز وجود دارد. باید بگویم که به احتمال زیاد در وان پلاس ۷ پرو، شاهد حضور شارژ بی سیم نخواهیم بود. از دیگر شایعاتی که در رسانه های مختلف درحال چرخش است نیز، طراحی مشابه وان پلاس ۷ و وان پلاس ۶T می باشد. پس در این نسخه از خانواده وان پلاس نیز بریدگی صفحه نمایش حضور خواهد داشت و همچنین لازم به ذکر است که به احتمال زیاد دیگر مشخصات فنی میان وان پلاس ۷ و وان پلاس ۷ پرو یکشان خواهد بود.

بنابر تصمیم وان پلاس، علاقه مندان برای شرکت در مراسم رونمایی این گوشی های جدید می توانند با خریداری کردن بلیت در محل برگزاری رویداد حضور داشته و از نزدیک با این گوشی های هوشمند آشنا شده و از آن استفاده کنند. بزرگ ترین مراسم این شرکت در سالن Pier 94 نیویورک در جریان خواهد بود که بنابر ادعا وان پلاس، این بزرگ ترین رویدادی خواهد بود که این سالن تا امروز به خودش دیده است. درضمن این رویداد مهم به ‌صورت زنده ازطریق وب‌ سایت رسمی وان ‌پلاس به‌ نشانی OnePlus.com و همچنین صفحات این شرکت در شبکه‌ های اجتماعی توییتر، فیسبوک و یوتیوب پخش خواهد شد.