وان پلاس از پنج محصول دیگر نیز در کنار ۸T رونمایی خواهد کرد

OnePlus 8T
OnePlus 8T

ما تقویم‌های خود را برای روز ۱۴ اکتبر برابر با ۲۳ مهر ماه علامت زده‌ایم تا شاهد برگزاری رویداد معرفی و رونمایی از نسخه بهبود یافته گوشی‌های پرچمدار شرکت وان پلاس در سال ۲۰۲۰ یعنی OnePlus 8T باشیم. اما ظاهرا باید منتظر چیزهای دیگری هم باشیم.

در حقیقت، به نظر می‌رسد که این شرکت در روز ۱۴ اکتبر در کنار رونمایی و معرفی از گوشی هوشمند پیش روی OnePlus 8T یک سری سورپرایزهای بزرگ دیگر نیز برای کاربران و علاقه مندان به محصولات این شرکت در نظر گرفته است. بر اساس آخرین شایعه‌هایی که در رابطه با این موضوع منتشر شده است و مورد حمایت و پشتیبانی یکی از معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین منابع ما به اسم Ishan Agarwal نیز قرار گرفته‌اند، ما باید در کنار گوشی هوشمند OnePlus 8T به عنوان نسخه بهبود یافته و جدید از گوشی‌های پرچمدار شرکت وان پلاس به اسم سری OnePlus 8 که چند ماه قبل عرضه کرده بود، منتظر عرضه شدن پنج محصول دیگر نیز از این شرکت باشیم. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و دیدن متن توییت اخیر Agarwal در مورد این ماجرا، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

فقط انتظار عرضه شدن OnePlus 8T را نداریم. بلکه منتظر دیدن محصولات جدید زیادی از شرکت وان پلاس هستیم.

مخصوصا برای بازار کشور هند. مانند ۸T به همراه تقریبا در مجموع، ۵ محصول

در حال حاضر شایعه‌ها حاکی از این هستند که شرکت وان پلاس چند محصول اکترونیکی مختلف در نظر دارد تا به زودی عرضه کند که از این دست می‌توان به ایرفون‌های کاملا بی سیم (TWS یا همان True Wireless) به اسم OnePlus Buds Z و یا ساعت هوشمند وان پلاس با اسم ساده‌ای به نام OnePlus Watch و همینطور یک پاور بانک اشاره کرد. اما علاوه بر این‌ها یک سری حرف و حدیث درمورد عرضه یک محصول صوتی دیگر نیز از این شرکت وجود دارد و همچنین یکی دیگر از این پنج محصولی که قرار است در کنار گوشی هوشمند پیش روی OnePlus 8T عرضه شود نیز می‌تواند گوشی OnePlus Clover باشد که شایعه‌های وجود آن مدت زمان بسیار زیادی است که وجود دارد و به گوش می‌رسد. این گوشی می‌تواند یک دستگاه میان رده تا پایین رده از این شرکت باشد که کاربران جدیدی را هدف قرار خواهد داد. مخاطبان هدف این گوشی، آن دسته از کسانی هستند که وان پلاس تا به حال هیچ دستگاهی برای آن‌ها عرضه نکرده است. در هر حال، ما این شرکت را از زمان آغاز فعالیت آن تا به حال به عنوان سازنده و تولید کننده گوشی‌های هوشمند و محصولات پرچمدار شناخته‌ایم. و ظاهرا این شرکت اکنون قصد آغاز فعالیت در بازارهایی دارد که تا به حال هیچ وقت تجربه نکرده بود. بازار گوشی‌های میان رده و پایین رده، بخش‌هایی هستند که وان پلاس تا به حال فعالیت خاصی در آن‌ها نکرده است.

در عین حال که حدس و گمانه زنی‌ها درمورد رویداد پیش روی شرکت وان پلاس به اوج خودش رسیده است، Pete Lau، مدیر عامل این شرکت، یک سری اطلاعات و جزئیات بیشتر نیز درمورد فناوری جدیدی که این شرکت در عرصه شارژ گوشی‌های هوشمند به آن دست پیدا کرده است، یعنی فناوری Warp Charge با قدرت ۶۵ وات، با کاربران و طرفداران محصولات این شرکت به اشتراک گذاشته است. علاوه بر این، وی یک تصویر جدید نیز منتشر کرده است که به این شارژر منتسب شده است. ما در این تصویر می‌توانیم مشاهده کنیم که به نظر می‌رسد آداپتور جدیدی که برای شارژر Warp Charge ۶۵ در نظر گرفته شده است، به طور غیر قابل تعجبی کمی بزرگ‌تر از نسل قبلی این فناوری شده است که با اسم Warp Charge 30T شناخته می‌شد. در هر حال، بدیهی است که برای در اختیار داشتن قدرت بیشتر، نیاز به در اختیار داشتن یک آداپتور بزرگ‌تر نیز داریم.

اما مهم‌تر از آن، این شارژر سرانجام ورودی USB A را به USB C تغییر داده است. علاوه بر این، شارژر جدید شرکت وان پلاس به اسم Warp Charge ۶۵ قابلیت پشتیبانی از نسل قبل یا همان Backward Compatibility نیز در اختیار خواهد داشت که به آن اجازه می‌دهد با گوشی‌های قبلی این شرکت نیز مطابقت و سازگاری داشته باشد. البته، قابلیت پشتیبانی از فناوری Power Delivery با قدرت ۴۵ وات نیز در اختیار دارد.

در حال حاضر شایعه‌ها حاکی از این هستند که گوشی هوشمند پیش روی OnePlus 8T یک باتری ۴ هزار و ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی در اختیار خواهد داشت که به دو سلول تقسیم شده است و هر یک از این دو سلول دارای ظرفیت ۲ هزار و ۲۵۰ میلی آمپر ساعتی هستند. شارژر ۶۵ واتی جدیدی که برای این گوشی در نظر گرفته شده است، می‌تواند تنها در عرض ۱۵ دقیقه ظرفیت باتری این گوشی را به ۵۸ درصد برساند و برای پر کردن آن به طور کامل نیز فقط به ۳۹ دقیقه زمان نیاز دارد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.