Poco F2 Pro در لیست Google Play حضور یافت

اگر به خاطر داشته باشید، ماه گذشته یک گزارش جدیدی برای شما پوشش داده بودیم که ادعا می‌کرد گوشی هوشمند Redmi K30 Pro ممکن است به عنوان یک عضو جدید از خانواده گوشی‌های برند Poco در بازار کشور هند عرضه شود. ظاهرا این گوشی F2 Pro نام دارد.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که بر اساس اطلاعات و گزارش‌های جدیدی که درمورد این گوشی اخیرا در اختیار ما قرار داده شده است، Poco F2 Pro همان Redmi K30 Pro خواهد بود که اکنون فقط اسم آن عوض شده است. با این وجود، جالب است که بدانید حدود یک ماه قبل، پس از این که چنین ادعایی (که اکنون هم کاملا تبدیل به واقعیت شده است) مطرح شده بود، یک منبع هندی به اسم Chandolu Manmohan که مدیر عامل شعبه هند برند Poco به شمار می‌رود، با اظهار کردن این که در حال حاضر نه فعلا، و نه در آینده و نه هیچ زمان دیگری، برنامه‌ای برای عرضه کردن گوشی هوشمند Redmi K30 Pro تحت اسم Poco F2 و یا Poco X2 Pro در این کشور وجود ندارد و تمام شایعه‌ها و حرف و حدیث‌هایی که در این رابطه به راه افتاده بود را با قاطعیت کامل تکذیب کرد. اما همانطور که اکنون مشاهده می‌کنید، این موضوع تبدیل به حقیقت شده است و شایعه‌هایی که وجود داشت هم واقعیت بودند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که به تازگی یک صفحه جدید در لیست دستگاه‌هایی که قابلیت پشتیبانی کردن از فروشگاه Google Play خوهند داشت، نشان داده است که گوشی هوشمند Redmi K30 Pro به زودی قرار است تحت اسم Poco F2 Pro به عرضه برسد که می‌تواند نسخه هندی این گوشی باشد که فقط اسم آن عوض شده است و تمام مشخصات آن مشابه با همان مدل اصلی این گوشی خواهد بود که توسط شیائومی ساخته شده است. نکته قابل توجه و جالبی که می‌توان در این لیست مشاهده کرد، این است که گوشی هوشمند پیش روی Poco F2 Pro نیز درست مشابه با Redmi K30 Pro با اسم کد Imi شناخته می‌شود. البته هنوز باید منتظر منتشر شدن اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری باشیم تا ببینیم چه بازارها و کشورهایی قرار است گوشی هوشمند Poco F2 Pro را دریافت کنند.

علاوه بر این، در لیست دیگری که در زیر در اختیار شما قرار خواهیم داد، می‌توانید مشاهده کنید که گوشی هوشمند Redmi K30 Pro Zoom (که فقط دارای یک دوربین تله فوتوی اضافی نسب به مدل معمولی آن است و سایر مشخصات آن هیچ تفاوتی با Redmi K30 Pro ندارند) نیز با اسم کد Imiinpro در این لیست ذکر شده است که اسم رمزی این گوشی است که برای بازار کشور هند در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، ظاهرا این طور به نظر می‌رسد که هر دو مدل Redmi K30 با همان برندینگ که در سایر نقاط دنیا در اختیار دارند، برای بازار کشور هند نیز به عرضه خواهند رسید و بخشی از برند Poco نخواهند بود.

به هر حال، هنوز باید منتظر باشیم و ببینیم که شرکت شیائومی و Poco که ظاهرا به نظر می‌رسد اکنون تبدیل به یک برند مستقل تحت نظر شرکت شیائومی شده است، چه برنامه ‌هایی برای آینده در نظر دارند تا پیاده سازی کنند. Chandolu Manmohan، مدیر عامل شعبه هند برند Poco، که گمانه زنی اشتباهی درمورد آینده‌ی گوشی هوشمند Redmi K30 Pro انجام داده بود، اکنون به طور رسمی تایید کرده است که گوشی هوشمند بعدی این برند با در اختیار داشتن برچسب قیمت بالاتری نسبت به مدل معمولی گوشی هوشمند Pocophone F1 روانه بازار خواهد شد و قیمت بیشتری از آن خواهد داشت اما متاسفانه این تنها اطلاعات و جزئیاتی است که در حال حاضر ما درمورد این گوشی در اختیار داریم. اما به احتمال بسیار زیاد، به زودی جزئیات بیشتری در این رابطه در اختیارمان قرار داده خواهد شد. علاوه بر این موضوع و همچنین گوشی هوشمند Poco F2 Pro می‌دانیم که این برند در حال حاضر در حال کار کردن است تا فلمروی خودش را با عرضه کردن یک جفت ایرباد جدید برای بازار هند، در این کشور گسترش ببخشد و محصولات متنوع بیشتری به بازار اضافه کند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.