عرضه سری Realme Narzo 10 تاخیر خورد

مدتی پیش معرفی و عرضه سری گوشی‌های هوشمند Realme Narzo 10 به خاطر شیوع ویروس کرونا در کشور هند از تاریخ ۲۶ مارس به ۲۱ آوریل موکول شده بود اما این شرکت امروز به طور رسمی اعلام کرد که معرفی و عرضه لاین آپ سری گوشی‌های هوشمند Realme Narzo 10 یک بار دیگر تاخیر خورده است و این بار تا اطلاع بعدی خبر جدیدی از آن‌ها نخواهد بود. بنابراین، این سری اکنون تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورده‌اند. حساب کاربری یکی از سران ارشد این شرکت برای اعلام این خبر در شبکه اجتماعی توییتر پست جدیدی با مردم و طرفداران این شرکت به اشتراک گذاشت تا این خبر را به طور رسمی اعلام کرده باشد. در این توییت نوشته شده است که:

دوستان، من می‌دانم که همه‌ی شما بی صبرانه منتظر از راه رسیدن سری گوشی‌های هوشمند Realme Narzo هستید. به هر حال، با توجه به آخرین اخبار  به دست آمده از دولت برای اعلام به تعلیق درآوردن فعالیت تجارت‌های الکترونیک غیر ضروری، ما تصمیم گرفتیم که عرضه این سری را تا اطلاع بعدی به تاخیر بیاندازیم. قدرت Narzo یار و نگهدارتان.

شرکت Realme قرار بود در تاریخ ۲۱ آوریل برابر با ۲ فروردین یعنی دقیقا همین فردا، از طریق یک رویداد آنلاین غیر حضوری از سری گوشی‌های Realme Narzo 10 و لاین آپ آن‌ها رونمایی کند چرا که دولت کشور هند به شرکت‌های فعال در حوزه تجارت الکترونیک این اجازه را داده بود که در طی دوران قرنطینه ملی که در این کشور برپا شده بود، سفارش‌های محصولاتی که غیر ضروری هستند را قبول کنند. دوره قرنطینه ملی اجباری در کشور هند از تاریخ ۲۴ مارس برابر با ۵ فروردین تحمیل شد و سپس از ۱۴ آوریل برابر با ۲۶ فروردین لغایت ۳ می برابر با ۱۴ اردیبهشت تمدید شد.

به هر حال، شرکت Realme تصمیم گرفت که پس از این که دولت کشور هند روز گذشته یک چرخش ۱۸۰ درجه‌ای داشت و دستور العمل‌های خود را مجددا مورد بازنگری قرار داد، معرفی و عرضه این لاین آپ را به خاطر شرایط نامشخص و سردرگمی که وجود دارد، تا اطلاع بعدی به تاخیر بیاندازد. دولت کشور هند اکنون ممنوعیت فروش کالاهای غیر ضروری توسط شرکت‌های فعال در حوزه تجارت‌های الکترونیک را ادامه داده است. در یکی  از توییت‌هایی که در این زمینه اخیرا به اشتراک گذاشته شده است، چنین توضیح داده شده که:

عرضه کالاهای غیر ضروری توسط شرکت‌های فعال در حوزه تجارت‌های الکترونیک در طی دوره قرنطینه دوم نیز در جهت مبارزه با بیماری COVID-19 همچنان ممنوع باقی خواهد ماند.

با توجه به این که عرضه و فروش محصولات و آیتم‌های غیر ضروری از طریق فروشگاه‌ها و چنل‌های آنلاین در طی دوران قرنطینه در کشور هند ممنوع می‌باشد، بنابراین نباید به هیچ وجه انتظار داشته باشیم که سری گوشی‌های هوشمند به شدت مورد انتظار Realme Narzo 10 زودتر از تاریخ ۳ می برابر با ۱۴ اردیبهشت که تاریخ به پایان رسیدن دوره قرنطینه دوم در این کشور می‌باشد، عرضه شوند. به هر حال شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که ما به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه به دست بیاوریم، شما را قطعا در جریان قرار خواهیم داد. بنابراین همچنان در طی روزها و هفته‌های آتی نیز با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.