ظرفیت باتری Realme X3 SuperZoom اعلام شد

گوشی هوشمند Realme X3 SuperZoom که توسط این شرکت در دست توسعه و ساخت قرار دارد و احتمالا به زودی به دست ما خواهد رسید، همین اواخر در رادار ما شناسایی شد و ما شانس آشنا شدن با آن را پیدا کردیم که بر اساس حرف و حدیث ها و شایعه هایی که درمورد آن وجود دارد، گفته می شود که دوربین آن دارای ظرفیت ها و قابلیت های پیشرفته و قابل توجهی در زمینه زوم کردن است (که البته اسم آن هم کاملا گویای این ماجرا است). اکنون حداقل بر اساس آخرین شایعه هایی که درمورد آن به راه افتاده است، این گوشی بر روی یک چیپست قدرتمند به اسم Snapdragon 855 Plus اجرا خواهد شد که می تواند قدرت زیادی برای انجام دادن کارهای سنگین و گرافیکی مختلف به آن اضافه کند. علاوه بر این، اکنون یک سری اطلاعات (احتمالا) رسمی جدید نیز درمورد ظرفیت باتری و سرعت شارژ شدن آن در اختیار ما قرار داده شده است که در ادامه این مطلب می توانید اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در رابطه با این موضوع به دست بیاورید. پس همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

در حقیقت، اکنون ماجرا از این قرار است که Sundhanshu، به عنوان یکی از قابل اطمینان ترین منابعی که اطلاعات گوشی های مختلف را قبل از معرفی آن ها فاش می کند، اخیرا در شبکه اجتماعی توییتر در یک پست جدید درمورد این گوشی مورد انتظار چنین توضیح داده است که:

گوشی هوشمند Realme X3 SuperZoom از یک باتری ۴ هزار و ۲۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده خواهد کرد که قابلیت پشتیبانی کردن از شارژ سریع با سرعت ۳۰ وات خواهد داشت.

بنابراین، اکنون ما یک سری اطلاعات و جزئیات بیشتر نیز درمورد این گوشی و به خصوص، باتری آن در اختیار داریم که توسط یک منبع قابل اطمینان به بیرون درز کرده است. بر اساس گفته های او، و یا منابع ناشناسی که در اختیار دارد، همانطور که در توییت بالا نیز می توانید مشاهده کنید، گوشی هوشمند پیش روی Realme X3 SuperZoom که یکی از مورد انتظارترین گوشی های این برند به شمار می رود، به یک باتری بزرگ مجهز خواهد بود که دارای ظرفیت ۴ هزار و ۲۰۰ میلی آمپر ساعت می باشد که این باتریِ برجسته و شاخص، قابلیت شارژ شدن به وسیله یک شارژر سریع با سرعت ۳۰ وات خواهد داشت که احتمالا یکی از شارژرهای VOOC از شرکت Oppo خواهد بود.

در حال حاضر، اطلاعات و جزئیات قابل اطمینانی که درمورد این گوشی در اختیار داشته باشیم و از صحت آن ها مطمئن باشیم، کاملا نادر و کمیاب هستند و تقریبا به جز اطلاعاتی که امروز درمورد ظرفیت باتری و سرعت شارژ آن در اختیارمان قرار داده شد، هنوز نمی توانیم به اطلاعات دیگری که از این گوشی در فضای مجازی وجود دارد، اطمینان کنیم. بنابراین، در حال حاضر تنها کاری که از دستمان برای انجام دادن بر می‌ آید این است که مدت بیشتری صبر کنیم تا اطلاعات رسمی بیشتری از این گوشی منتشر شود تا دقیقا بدانیم کدام یک از این شایعه ها حقیقت داشته و کدام یک از آن ها جعلی بوده اند. تا آن زمان، ما پیشنهاد می کنیم که کاملا هوشیار و مراقب باشید. ما هم سعی می کنیم به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این زمینه در اختیارمان قرار داده شد، شما را در جریان آن ها قرار دهیم. پس همچنان در طی این مدت نیز با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.