مشخصات دوربین Realme X50 Youth مشخص شد

شرکت Realme در ماه ژانویه گذشته گوشی هوشمند X50 5G را به طور رسمی رونمایی کرد و یک ماه بعد هم مدل Pro آن را روانه بازار کرد. اکنون یک مدل دیگر نیز از این لاین آپ در راه است که Realme X50 Youth نام دارد و ما مشخصات دوربین آن را امروز به شما اعلام خواهیم کرد.

انتظار داریم که شرکت Realme به زودی گوشی هوشمند پیش روی Realme X50 Youth را نیز به لاین آپ این سری و مدل‌های آن اضافه کند که بر اساس یکی از اینسایدرهای محبوب و معروف چینی در دنیای گوشی‌های هوشمند، به طور کلی دارای شش دوربین خواهد بود که اگر واقعیت داشته باشد، واقعا شگفت انگیز است. چهار عدد از این شش دوربین در پنل پشتی این گوشی قرار دارند و دو تا هم در پنل صفحه نمایش آن قرار داده شده‌اند؛ مثل مدل معمولی این سری به اسم Realme X5 و همینطور مدل Pro این لاین آپ که آن‌ها هم همینطور بودند. به هر حال، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر درمورد مشخصات دوربین گوشی هوشمند پیش روی Realme X50 Youth همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

قبل از این که به شرح جزئیات تکمیلی بیشتری در این زمینه بپردازم، باید این نکته را خاطر نشان کنم که وضعیت دوربین‌های Realme X50 Youth و سنسورهای آن با دیگر مدل‌های این سری کمی متفاوت خواهد بود. در پنل صفحه نمایش مدل معمولی این سری یعنی گوشی هوشمند Reamle X50، دو دوربین وجود دارد که شامل یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی عریض به همراه یک سنسور ۸ مگاپیکسلی فوق عریض می‌شوند و در پنل پشتی آن نیز یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی وجود دارد و در کنار آن هم یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی تله فوتو به همراه یک دوربین ۸ مگاپیکسلی فوق عریض و همچنین یک دوربین ۲ مگاپیکسلی اختصاصی برای عکاسی کردن در حالت مایکرو وجود دارد.

از طرفی دیگر، گوشی هوشمند Realme X50 Youth دوربین ۸ مگاپیکسلی فوق عریضی که اشاره شد در پنل صفحه نمایش این گوشی وجود دارد را با یک سنسور ۲ مگاپیکسلی تشخیص عمق میدان دید عوض کرده است که می‌تواند برای عکاسی پرتره و یا حالت بوکه به تشخیص دادن عمق میدان دید کمک کند و پس زمینه سوژه را تار کند. دوربین اصلی پنل پشتی این گوشی نیز با یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی عوض شده است که در کنار آن هم یک دوربین ۸ مگاپیکسلی فوق عریض وجود دارد به همراه دو دوربین ۲ مگاپیکسلی که یکی از آن‌ها سنسور تشخیص عمق میدان دید است و یک دوربین دیگر نیز دوربین اختصاصی برای عکاسی مایکرو می‌باشد.

به هر حال، نباید از داونگرید شدن دوربین‌های مدل Realme X50 Youth زیاد غافلگیر شویم چرا که به هر حال، برای کاهش دادن قیمت و ایجاد رقابت بیشتر با مدل معمولی این لاین آپ، نیاز بود تا یک سری مشخصات پایین آورده شوند. در هر صورت، منبعی که ما در اختیار داریم، متاسفانه اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری به جز مشخصات دوربین گوشی هوشمند پیش روی Realme X50 Youth در اختیار ما قرار نداده است اما این گوشی مدتی پیش پروسه صدور مجوز ۳C را در کشور چین پشت سر گذاشت و به لطف مشخصاتی که در طی این پروسه از این گوشی فاش شد، متوجه شدیم که از قابلیت‌های جذابی از قبیل فناوری اتصالات ۵G و شارژ سریع ۳۰ واتی پشتیبانی خواهد کرد؛ درست مانند مدل معمولی این سری که آن هم همینطور بود.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.