گوشی Redmi K30i دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود

زمانی که گوشی هوشمند Redmi K30 در ماه دسامبر گذشته روانه بازار شده بود، فقط نسخه چینی آن قادر به ارائه کردن خدمات فناوری اتصالات ۵G بود. در حالی که نسخه جهانی آن فقط برای پوشش دادن اتصالات ۴G در نظر گرفته شده بود. اما اکنون ماجرا از این قرار است که اخیرا شایعه ها و حرف و حدیث های جدید زیادی به راه افتاده که به این موضوع اشاره می کنند که گوشی هوشمند پیش روی Redmi K30i در نظر دارد تا به عنوان ارزان قیمت ترین گوشی ۵G حال حاضر بازار شناخته شود و با جدیت هر چه تمام تر به دنبال این است تا از پس این چالش سخت بربیاید و آن را تبدیل به واقعیت کند. نکته امیدوار کننده ی دیگری هم که درمورد این گوشی وجود دارد، این است که گوشی هوشمند پیش روی Redmi K30i به احتمال بسیار زیاد، خارج از کشور چین نیز در دسترس قرار داده خواهد شد که جای خوشحالی است. در هر صورت، شما می توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

همانطور که پیش از این نیز اشاره کوتاهی به این موضوع کردم، هدف واقعی و اصلی این گوشی این است که تبدیل به ارزان قیمت ترین گوشی حال حاضر بازار شود که قابلیت پشتیبانی کردن از فناوری اتصالات ۵G دارد و سازنده های آن در برند Redmi که یکی از زیرمجموعه های شرکت غول پیکر چینی شیائومی به شمار می رود، برای پایین نگه داشتن قیمت آن و جلوگیری کردن از افزایش افسار گسیخته ی آن، مجبور هستند که برخی از مشخصات این گوشی که در مدل های دیگر این لاین آپ وجود دارد را داونگرید کنند که کاملا هم منطقی است. در چنین شرایطی، گوشی هوشمند پیش روی Redmi K30i به احتمال بسیار زیاد مجبور به این خواهد شد تا احتمالا برای پایین نگه داشتن قیمت خود به جای یک سنسور گران قیمت ترِ ۶۴ مگاپیکسلی، از یک سنسور ارزان قیمت ترِ ۴۸ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی خودش استفاده کند تا به عنوان دوربین اصلی در دوربین های چهارگانه ای که در پنل پشتی آن وجود دارد، به کار برده شود. در حال حاضر، سایر مدل های لاین آپ Redmi K30 از یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی در پنل پشتی خود استفاده می کنند اما K30i مجبور است برای پایین نگه داشتن قیمت، از ارزان ترین گزینه هایی که در حال حاضر وجود دارند، استفاده کند.

شاید تا به حال در طول این مطلب این سوال برای شما به وجود آمده باشد که ما از کجا درمورد این موضوع اطلاعاتی در اختیار داریم که گوشی هوشمند پیش روی Redmi K30i به عنوان ارزان قیمت ترین گوشی ۵G بازار، قرار است به جای یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی که در سایر مدل های این لاین آپ به کار برده شده است، از یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی خود در پنل پشتی خودش استفاده کند؟ در حقیقت اگر بخواهم به طور دقیق اشاره کنم، این اطلاعات از یک رشته از داده ها به دست آمده است که در اپ پیش فرض دوربین سیستم عامل MIUI وجود دارند و برای به کار برده شدن در یک گوشی هوشمند به اسم Picasso در نظر گرفته شده اند. پیکاسو هم که اسم کد گوشی هوشمند Redmi K30 5G است. و همچنین از آن جایی که ما از این موضوع آگاهی داریم که گوشی هوشمند Redmi K30 5G در کشور چین به یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی خودش مجهز شده است، بنابراین، شاید مطمئن باشد که فرض کنیم این، مدل جهانی گوشی هوشمند پیش روی Redmi K30i خواهد بود. در هر صورت، هنوز باید صبر کنیم تا در آینده اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این زمینه در اختیارمان قرار داده شود. اما شما باید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که چنین شد، ما شما را در اسرع وقت در جریان این امر قرار خواهیم داد. بنابراین، همچنان در طی روزها و هفته های آینده نیز با ما همراه باشید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.