Galaxy A32 توسط موسسه FCC تایید شد

Samsung Galaxy A32 5G
Samsung Galaxy A32 5G

گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Galaxy A32 5G به احتمال زیاد قرار است به عنوان ارزان قیمت‌ترین گوشی مجهز به فناوری اتصالات ۵G که این شرکت تا به حال تولید کرده است، خودش را مطرح کند.

ما پیش از این نیز موفق به دیدن این گوشی هوشمند مقرون به صرفه جدیدی که شرکت سامسونگ برای عرضه در آینده نزدیک در نظر دارد، شده بودیم و برخی از تصاویر آن را نیز دیده بودیم. با توجه به این موضوع، ایده خوبی از طراحی و شکل ظاهری این دستگاه در ذهن خود داریم و تقریبا می‌دانیم که سامسونگ قرار است از چه زبان طراحی و شکل ظاهری در این دستگاه استفاده کند. اما موضوع قابل توجه امروز ما در این مطلب، این است که اکنون سازمان صدور مجوز FCC نیز مجوزهای مورد نیاز این دستگاه را صادر کرده و آن را تایید هم کرده است. همانطور که می‌توانید انتظار داشته باشید، طبق معمول یک سری اطلاعات و جزئیات جدید از گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Samsung Gaalxy A32 5G نیز در طی این پروسه فاش شده است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از مشخصات و ویژگی‌های این دستگاه که در طی این پروسه درمورد آن فاش شده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

اول از همه، باید به این نکته اشاره کنیم که علیرغم این که ظاهرا شرکت سامسونگ امسال قصد دارد شارژر را از جعبه گوشی‌های پرچمدار پیش روی خودش در لاین آپ سری Samsung Galaxy S21 حذف کند، اما ارزان قیمت ‌ترین گوشی مجهز به فناوری اتصالات شبکه ۵G که تا به حال تولید کرده است را با یک شارژر ۱۵ واتی در جعبه آن عرضه خواهد کرد. جالب است که بدانید این دستگاه با شماره مدل و کد SM-A326J در این سازمان مشاهده شده است و موفق به کسب کردن مجوزهای ضروری و مهم خود نیز شده است و این شماره مدلِ به‌خصوص از گوشی هوشمند میان رده پیش روی شرکت سامسونگ به اسم Samsung Galaxy A32 با به همراه داشتن قابلیت پشتیبانی از باندهای اتصالات شبکه ۵G در اختیار کاربران و علاقه مندان به آن در دسترس قرار داده خواهد شد.

اما همانطور که اشاره کردیم، مدتی پیش ما موفق به دیدن برخی از تصاویر این دستگاه نیز شده بودیم که ایده بسیار خوبی از طراحی و شکل ظاهری آن در اختیار ما قرار می‌دادند. اما در کنار این تصاویر، ما موفق به بدست آوردن یک سری اطلاعات و جزئیات جدید درمورد مشخصات این دستگاه نیز شده بودیم. بر اساس این اطلاعات، ما باید انتظار وجود یک صفحه نمایش ۶.۵ اینچی در پنل جلوی بدنه گوشی هوشمند میان رده پیش روی Samsung Galaxy A32 5G را داشته باشیم که در بالای آن قرار است یک ناچ U شکل یا قطره‌ای نیز قرار داشته باشد که به عنوان محل قرار گیری دوربین سلفی این گوشی آن را درون خودش جای خواهد داد. با وجود این که در تصاویر فاش شده از این دستگاه چندان به طور واضح و کاملا شفاف قابل دیدن نبود، اما یک سری از اطلاعات فاش شده دیگر از این دستگاه به ما نشان داده بودند که باید انتظار وجود یک بدنه پلاستیکی براق را در ارزان قیمت‌ترین گوشی پیش روی شرکت سامسونگ که قابلیت پشتیبانی از شبکه ۵G نیز در اختیار خواهد داشت، داشته باشیم.

همانطور که تصاویر فاش شده از Samsung Galaxy A32 5G نیز نشان داده بودند، این گوشی هوشمند میان رده‌ی پیش رو، دارای دوربین‌های سه گانه در پنل پشتی بدنه خود بود که گفته می‌شود یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی در راس آن‌ها قرار خواهد داشت و یک فلش LED نیز آن‌ها را همراهی خواهد کرد. البته، یک سنسور ناشناخته دیگر نیز در این قسمت از بدنه این دستگاه مشاهده شده است که عملکرد و وظیفه دقیق آن هنوز به طور واضح روشن و مشخص نشده است اما گفته می‌شود که شاید به عنوان دوربین چهارم این گوشی در پنل پشتی بدنه آن ایفای نقش کند. اطلاعات فاش شده تکمیلی از Samsung Galaxy A32 5G نشان می‌دهند که این دستگاه دارای بدنه‌ای با ابعاد و اندازه‌های ۱۶۴.۲ × ۷۶.۱ × ۹.۱ میلی متر خواهد بود و سنسور تشخیص اثر انگشت آن نیز بر روی لبه کناری بدنه بدنه آن قرار خواهد داشت. با توجه به این که ظاهرا هنوز فاصله زیادی تا عرضه این دستگاه باقی مانده است، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که وقتی از جعبه خود بیرون آورده می‌شود، به اندروید ۱۱ مجهز باشد.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.