تصاویر Samsung Galaxy Note20 طراحی احتمالی آن را نشان می‌دهند

اخیرا یک سری تصاویر رندر شده‌ی جدید به همراه یک ویدئوی کوتاه در فضای مجازی به انتشار رسیده است که نشان می‌دهند شکل ظاهری گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Note20 چه شکلی خواهد بود. این تصاویر می‌توانند طراحی احتمالی این گوشی را به ما نشان دهند.

باید این توضیح را اضافه کنم که این تصاویر رندر شده، توسط منبعی به اسم Pigtou با همکاری کسی منتشر شده است که ادعا می‌کند این تصاویر بر اساس نقاشی‌هایی ساخته شده است که توسط منابع خارجی به دست آمده است و در حقیقت، طرح‌های اولیه رسمی که در خود شرکت سامسونگ وجود داشته باشند، نیستند. علاوه بر این، این گزارش اعلام کرده است که برخی از المان‌های طراحی در این تصاویر رندر شده در حال حاضر هنوز به طور قطعی نمی‌توانند مورد تایید قرار بگیرند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا از چند و چون این ماجرا به طور کامل آگاهی پیدا کنید.

دستگاهی که در این تصاویر رندر شده ادعا شده است که Samsung Galaxy Note20 می‌باشد، شباهت‌های زیادی به آخرین پرچمداری که در حال حاضر از شرکت سامسونگ روانه بازار شده، یعنی Galaxy S20 Ultra دارد که البته زیاد هم غافلگیر کننده نیست. ظاهرا به نظر می‌رسد که ماژول و جایگاه دوربین‌های این گوشی در پنل پشتی آن شباهت زیادی به S20 Ultra دارد. علاوه بر این، نکته دیگری که در این تصاویر می‌توان مشاهده کرد، این است که همانطوری که در سایر مدل‌های سری Galaxy Note هم تا به حال رواج داشت، ظاهرا به نظر می‌رسد که Galaxy Note ۲۰ هم دارای ظاهری جعبه مانند خواهد بود که لبه‌های آن حالت مربع شکل دارند. گفته می‌شود که ابعاد بدنه این گوشی ۱۶۱۸ × ۷۵.۳ × ۸.۵ میلی متر است که تقریبا مشابه با ابعاد بدنه Galaxy Note 10 Plus است. در این گزارش، حتی ابعاد و اندازه جایگاه دوربین‌های این گوشی هم ذکر شده که ظاهرا ۳۸.۱ × ۲۱.۹ میلی متر خواهد بود.

البته انتظار داریم که شاهد عرضه شدن یک مدل بزرگ‌تر از این گوشی به اسم Samsung Galaxy Note20 Plus هم باشیم که تصاویر آن هنوز به دستمان نرسیده است اما می‌تواند جالب باشد. با ابعادی که پیش از این (از Galaxy Note20 معمولی) گفته شد، این گزارش اعلام می‌کند که اندازه صفحه نمایش این گوشی هم احتمالا ۶.۷ اینچ خواهد بود. علاوه بر این، تصاویر رندر شده‌ی این گوشی نشان می‌دهند که صفحه نمایش آن کاملا صاف و تخت طراحی خواهد شد که اگر واقعا حقیقت داشته باشد و محصول نهایی نیز همینطور باشد، ما به شدت از این زبان طراحی استقبال خواهیم کرد زیرا دوست نداریم که دیگر شاهد عرضه شدن یک Galaxy Note جدید باشیم که صفحه نمایش آن به صورت خمیده طراحی و ساخته شده باشد زیرا به طور کلی، کار کردن با قلم هوشمند S Pen بر روی آن بسیار راحت‌تر خواهد بود.

این تصاویر نشان می‌دهند که جایگاه قلم S Pen از راست به چپ منتقل شده است که احتمالا یکی از کارهایی است که سامسونگ باید انجام دهد تا تمام دگمه‌های فیزیکی این گوشی را به سمت راست منتقل کند. با توجه به این تغییر، جایگاه سیمکارت این گوشی نیز اکنون به لبه بالایی گوشی منتقل شده است. خوشحالیم که در این تصاویر می‌توانیم مشاهده کنیم که دگمه پاور این گوشی یک بار دیگر نیز دوباره به لبه سمت راست بدنه گوشی برگشته است زیرا Galaxy Note 10 و Note 10 Plus به طور عجیبی دگمه پاور را به سمت چپ بدنه منتقل کرده بودند که زیر دگمه‌های کنترل صدا قرار داشت. خوشبختانه تصاویر احتمالی نسل بعدی این گوشی نشان می‌دهند که دگمه‌های پاور و کنترل صدا اکنون به سمت راست بدنه (که جایگاه اصلی و درست آن‌ها هم هست) منتقل شده‌اند.

با توجه به این که اکنون تصاویر رندر شده‌ی احتمالی جدیدی از گوشی هوشمند پیش روی Samsung Galaxy Note20 به انتشار رسیده است، انتظار می‌رود که این گوشی و مدل Plus آن دارای مشخصات داخلی مشابهی با لاین آپ Galaxy S20 باشند. یعنی از یک چیپست Snapdragon 865 و یا Exynos 990 به عنوان مغز متفکر خود استفاده کنند. همچنین حدس و گمانه زنی‌ها حاکی از این است که مدل معمولی و مدل پلاس این گوشی به ترتیب دارای باتری‌های ۴۰۰۰ و ۴۵۰۰ میلی آمپری خواهند بود. البته هنوز باید منتظر باشیم تا از صحت آن‌ها آگاهی پیدا کنیم.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.